Poszukuje programu do zarzadzania strumieniami dzwieku

Witam i tak jak w temacie poszukuje programu ktr pozwoli mi zarzadzac strumieniami dzwieku ale nie mam tu na mysli nagrywania dzwieku tylko takie cos…

W “Menager Realtek HD Audio” zrobilem sobie aby panel przedni nadawal rownoczesnie z tylnim panelem ale osobny strumien.(zaawansowane ustaw. urzadzenia>Rownoczesne odtwarzanie dwoch roznych strumieni audio w przednich i tylnych urzadzeniach wyjscia) i calosc jest naprawde fajna ale chcialbym moc zarzadzac tymi strumieniami a mianowicie co w nich leci  ze np do tylniego daje youtube a na przedni daje skype bo z tego co teraz widze to komputer jakos tym zarzadza ale na wlasna reke i mnie to srednio pasuje

a teraz jaka gwiazdke z nieba bym chcial a taka w ktr bd prosty interfejs i najlepiej aby to wygladalo mniej wiecej tak ze np po lewej jest lista aplikacji nadajacych dzwiek obok te dwa strumyki “Realtek HD Audio 2nd output”, “Speakers” i np przeciagam dany program do strumienia Speakers i leci to przez tylni panel dodam ze program musi dzialac na win7 (x64) i bylo by bardzo milo gdyby mial opcje dodania programu spoza listy aby np dodac go do strumienia na przyszlosc lub poprostu gdyby program go jakos nie wykryl

a jezeli niema takich programow to prosilbym o pomoc w ogarnieciu tego jak sam moge tym zarzadzac

Z gory dziekuje za pomoc