Poszukuje programu, który przechwyci znaki z klawiatury


(Mayron) #1

Witam, potrzebuje jakiegoś programu który u siebie przechwyci mi znaki z klawiatury... Po prostu chodzi mi zeby to co ktoś pisze na mojej klawiaturze gdzieś się zapisało.


(Jacob) #2

Zawsze może to być jakiś wirus... ale powiem Ci, że te programy są nie legalne i używanie ich jest sprzeczne z prawem (chyba, że poinformujesz ją o tym - ale wtedy traci to sens)


(Cedar) #3

kubus94 , programy takie są legalne, jednak często maja "zaszyte" w sobie procedury, które są rozpoznawane przez programy AV jako należące do wirusów. Jeden z bardzo dobrych, komercyjnych programów jest polskiej produkcji, ewentualnie więcej szczegółów mogę podać na PW (twórca wątku już to dostał) bo nie chcę być posądzony o reklamę komercyjnego programu.


(niezDarek) #4

wg. polskiego prawa kontrolowanie treści jakie użytkownik wpisuje z klawiatury jest nielegalne, możesz jedynie sprawdzić jakie strony odwiedzał ale tylko jeżeli jesteś właścicielem komputera a osoba kontrolowana go od ciebie użycza(nie jest współwłaścicielem)

naruszasz takim kontrolowaniem prawo do prywatności zapisane w konstytucji :smiley:


(Mayron) #5

Czyli jak zainstaluje coś takiego na swoim komputerze to jest to sprzeczne z prawem?


(Cedar) #6

Jeśli to tylko Twój komputer, do którego nikt nie ma prawa dostępu a Ty robisz to ze względu na bezpieczeństwo Swoich danych to nikt nie ma prawa Ci tego zabronić - strzeżesz Swojej prywatności.

Jak widzę to nie jesteś jeszcze pełnoletni czyli w Twoim przypadku prawdopodobnie jest to bardziej skomplikowane.

Natomiast ze szpiegowaniem/kontrolowaniem innej osoby to już całkowicie inny temat...