Poszukuje programu, który przechwyci znaki z klawiatury

Witam, potrzebuje jakiegoś programu który u siebie przechwyci mi znaki z klawiatury… Po prostu chodzi mi zeby to co ktoś pisze na mojej klawiaturze gdzieś się zapisało.

Zawsze może to być jakiś wirus… ale powiem Ci, że te programy są nie legalne i używanie ich jest sprzeczne z prawem (chyba, że poinformujesz ją o tym - ale wtedy traci to sens)

kubus94 , programy takie są legalne, jednak często maja “zaszyte” w sobie procedury, które są rozpoznawane przez programy AV jako należące do wirusów. Jeden z bardzo dobrych, komercyjnych programów jest polskiej produkcji, ewentualnie więcej szczegółów mogę podać na PW (twórca wątku już to dostał) bo nie chcę być posądzony o reklamę komercyjnego programu.

wg. polskiego prawa kontrolowanie treści jakie użytkownik wpisuje z klawiatury jest nielegalne, możesz jedynie sprawdzić jakie strony odwiedzał ale tylko jeżeli jesteś właścicielem komputera a osoba kontrolowana go od ciebie użycza(nie jest współwłaścicielem)

naruszasz takim kontrolowaniem prawo do prywatności zapisane w konstytucji :smiley:

Czyli jak zainstaluje coś takiego na swoim komputerze to jest to sprzeczne z prawem?

Jeśli to tylko Twój komputer, do którego nikt nie ma prawa dostępu a Ty robisz to ze względu na bezpieczeństwo Swoich danych to nikt nie ma prawa Ci tego zabronić - strzeżesz Swojej prywatności.

Jak widzę to nie jesteś jeszcze pełnoletni czyli w Twoim przypadku prawdopodobnie jest to bardziej skomplikowane.

Natomiast ze szpiegowaniem/kontrolowaniem innej osoby to już całkowicie inny temat…