Poszukuje programu p2p

Witam: poszukuje programu do ściągania plików który wykorzystuje pełną prędkość mojego łącza ,bądż link do takowego

z góry Dziękuje :smiley:

Najciemniej pod latarnio:

http://www.dobreprogramy.pl/Bezposredni … ws,41.html .

nie o to mi chodzi :lol: to to mam :lol:

pełna prędkość mojego łącza

Powiem tak, bywają programy lepiej i gorzej napisane / lepiej i gorzej działające. Jednym z najpopularniejszych jest uTorrent. Natomiast to, czy wykorzysta on pełną przepustowość Twojego łącza zależy tylko i wyłącznie od ilości tzw. seedów oraz od ich uploadu - program nie ma tu nic do rzeczy (chyba, że ustawisz mu lokalne limity DL/UL).

ok dzięki

nie zawracaj sobie głowy torentami i innymi p2p pobierz jdownloadera ściąga ze wszystkich płatnych serwerów bez konta premium tylko kopiujesz linki on sam je sobie wkleja jest prosty szybki nie ściągniesz nim żadnego badziewia i nie czekasz na seederów pół dnia żęby ściągać coś 50 kb/s odpalasz go i od razu ściąga najlepiej szukac rzeczy wrzuconych na pare serwerów pobiera wtedy ze wszystkich na raz bez konieczności oczekiwania na ponowne pobieranie a pozatym co jest olbrzymią zaleta tego programu to to że nie zamula netu tak jak wszystkie znane programy p2p

zaq30 i o to mi chodziło =D> Dziękuje

Możesz wyjaśnić jakim cudem - zwlaszcza przy akceleracji pobierania z kilku mirrorów?

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader … 13327.html

Po co podajesz ten link? I marcin’82 i wielu innych znają ten program i to nie jest odpowiedź na zadane pytanie.

Każdy program “zamula” łącze, ten który podałeś też, no bo przecież odbywa się transfer danych, który obciąża łącze internetowe.

Łącze “nie zamulone” to znaczy że nie obciążone a Ty szukasz programu, który wykorzysta pełną przepustowość Twojego łącza.

JDownloader w porównaniu do klienta torrent ,faktycznie nie zamula łącza ,zazwyczaj pobieram 10 plików na raz ,ilość połączeń 10 ,full łączem= 3MB/s(25Mb/s) ,i jestem w stanie bezproblemowo korzystać z internetu.Jak JDownloader to robi ? tego nie wiem :slight_smile:

ponieważ tylko pobiera programy typu p2p cały czas wyszukują użytkowników pobierają wysyłając jednocześnie to wszystko jest dużym obciążeniem dla netu