Poszukuję programu Shared Computer Toolkit Microsoftu

Witam serdecznie.

Czy ktoś z gości forum nie posiada pliku instalacyjnego programu Microsoftu Shared Computer Toolkit. Dla niezorientowanych, jest to program umożliwiający ustawienie ograniczeń dostępu użytkownikom konta.Ze strony Microsoftu dowiedziałem się ,że zastąpił go program Windows Steady State, niestety jakoś mi ten program nie leży (mniejsza liczba dostępnych funkcji). Komputer (WindowsXP) znajduje się w czytelni szkolnej biblioteki i chodzi o to aby co sprytniejsze dzieciaki nie wykorzystywały go w nieodpowiedni sposób.

Zależy mi na takich opcjach (z poziomu konta czytelnika) jak blokada prawego przycisku myszy,blokada panelu sterowania, odmowa instalacji oprogramowania ściągniętego z netu , pen drive`a czy CD-ROM ( np. JAVA- wiadomo filmy,randki, Gadu Gadu itp.), usunięcia polecenia uruchom, itp.

Jeżeli ktoś posiada ten program będę ogromnie wdzięczny za kontakt na forum. Jeżeli zaś nikt się takowy nie znajdzie to czy ktoś z czytających tego posta może polecić podobny program ( freeware) spełniający moje skromne wymagania (mam nadzieję ,że Admin nie ochrzani mnie za rozpoczynanie drugiego wątku w tym samym poście :smiley: ).

Pozdrawiam.

robzaj73 ,

zapoznaj się z tym tematem i podanymi linkami.

tworzenie-bezpiecznego-srodowiska-administracji-t333470.html

Zastosowanie SuRun i ustawienie odpowiednich ograniczeń uniemożliwi jakikolwiek zmiany oprogramowania w komputerze. Pamiętaj tylko o ustawieniu hasła dostępu do SuRun i ukryciu go na koncie, które będzie ograniczane.

R.

ps

Torrent: SCT v.1.1 (2.58MB) --> http://www.mininova.org/tor/539942

(tylko mało Seedów i Peerów, dokładniej 1:1)