Poszukuje programu Virtual Look Nowe Oblicze

(Fortun15) #1

Poszukuje programu Virtual Look Nowe Oblicze podobno fajny jest to programik do robienie fryzut itd moze zna ktos stronke gdzie mozna ten program sciaganac???

(system) #2

Hehe, cóż za zbieg okoliczności, bo akurat się składa, że ja go mam na płytce. Kiedyś był dołączony do PCWK :smiley:

Myśl ja Ci go tu przesłać...

POZDRAWIAM, Pawek.

PS. Program faktycznie fajowy...

(Black Hawk) #3

Super sprawa ja te bym byl chetny na to cacko :smiley: Jezeli nie jest duzy to moze emailem go blackhawk87@op.pl BEDE NIEZMIERNIE WDZIECZNY pozdrawiam

(Sandra Kp) #4

Witam ja też ostatnio szukałam tego programu w sieci niestety bez rezultatu, ale można go kupić z internetu kosztuje bodajze 20 zł + koszty wysyłki, przypuszczam oczywiście że ta wersja jest piracka sadząc po cenie :slight_smile: , kiedyś demo starszego z tego typu programów było w którymś numerze Pc World Komputer dołączone na płycie. Pozdrawiam Sandra

(Przemek89k) #5

ja wiem skad mozna go zdobyc oczywiscie ze sklepu ... :slight_smile: takich programow jak na razie legalnie nie ma w internecie chyba ze testowa wersja lub demo :slight_smile: a nielegalnych akurat tych tez chyba nie ma :slight_smile:

(system) #6

Program zajmuje sporą część płytki CD, ale zobaczę co da się zrobić :stuck_out_tongue: