Poszukuje programu Virtual Look Nowe Oblicze

Poszukuje programu Virtual Look Nowe Oblicze podobno fajny jest to programik do robienie fryzut itd moze zna ktos stronke gdzie mozna ten program sciaganac???

Hehe, cóż za zbieg okoliczności, bo akurat się składa, że ja go mam na płytce. Kiedyś był dołączony do PCWK :smiley:

Myśl ja Ci go tu przesłać…

POZDRAWIAM, Pawek.

PS. Program faktycznie fajowy…

Super sprawa ja te bym byl chetny na to cacko :smiley: Jezeli nie jest duzy to moze emailem go blackhawk87@op.pl BEDE NIEZMIERNIE WDZIECZNY pozdrawiam

Witam ja też ostatnio szukałam tego programu w sieci niestety bez rezultatu, ale można go kupić z internetu kosztuje bodajze 20 zł + koszty wysyłki, przypuszczam oczywiście że ta wersja jest piracka sadząc po cenie :slight_smile: , kiedyś demo starszego z tego typu programów było w którymś numerze Pc World Komputer dołączone na płycie. Pozdrawiam Sandra

ja wiem skad mozna go zdobyc oczywiscie ze sklepu … :slight_smile: takich programow jak na razie legalnie nie ma w internecie chyba ze testowa wersja lub demo :slight_smile: a nielegalnych akurat tych tez chyba nie ma :slight_smile:

Program zajmuje sporą część płytki CD, ale zobaczę co da się zrobić :stuck_out_tongue: