Poszukuje programu

poszukuję programu który sam czyta to co się napisze bardzo proszę o podanie mi linku gdzie mogę znalezdz taki program i podac jego nazwę.

ivonka czy jakoś tak ale on jest płatny

expressivo albo ekspressivo -taka nazwa dokładnie nie pamiętam.albo tez program ivona.Miałem to kiedyś zainstalowane nawet fajne ale to raczej dla leniwych nie lubiących czytać :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 12.03.2007 (Pon) 15:56

Expressivo. Twoj osobisty lektor.


Expressivo – Twój osobisty lektor, innowacyjny program komputerowy opracowany przez polską firmę IVO Software

Expressivo czyta dowolne teksty dzięki wbudowanemu syntezatorowi mowy IVONA – uznanemu przez światowych ekspertów za najlepszy podczas konkursu Blizzard Challenge w USA, gdzie pokonał m.in. produkty IBM czy Microsoft.

Expressivo pozwala każdemu na słuchanie książek, dokumentów, artykułów, wiadomości, e-maili nie tylko na komputerze, ale także zabieranie ich ze sobą na przenośnym odtwarzaczu MP3 i słuchanie np. na spacerze czy w samochodzie. Expressivo wprowadza wiele innowacji i zawiera nagrodzoną IVONĘ, dzięki czemu jest najlepszym tego rodzaju produktem na świecie. Wersje demonstracyjne expressivo pobrało już ponad 700 000 ludzi, przez których jest on używany m.in. jako lektor czytający napisy w filmach. Doskonały głos Expressivo trudno odróżnić od prawdziwego lektora filmowego.

:arrow: http://ivo.pl/index.php?option=com_ivon … &Itemid=38

Czytałeś punkt 1.2 regulaminu ?

Właśnie pod to podpadasz :stuck_out_tongue:

Hi,

ale macie cisnienie:)

ciesze sie ze dzieki waszym postom dotarlam do tego programu czyjacego tekst, Expressivo jest 4X tanszy niz ta Ivona.

Dzieki temu linkowi z ivona on line, natknelam sie na te programy, daje im 6/10 punktow.

Sluchalam czegos pdoobnego chyba Real Speak, to mulil niemilosiernie.

znacie jakies inne tego typu programy?

kamykos zmień tytuł na konkretny.

Piratom mówię nie - oty --> kosmos

chodzi ci o syntezator mowy?

wpisz w google Syntezatory mowy i będziesz miał wszystko na tacy.