Poszukuję programu

ELO! Poszukuję programu takiego, żeby pisał wyrazy, zdania od prawej strony do lewej :lol: Chodzi mi o np. takie coś, że jak wcisnę na klawię E , L , O=ELO to on napisze to tak: OLE

:slight_smile: Śmiechowa sprawa takie coś, znacie nazwy takich programów albo linki do nich to podajcie :slight_smile: Z góry dzięki…

To sie naucz pisac w spak. Da sie nawet nauczyc mowic od tylu. Albo lusterko do monitora przystaw?

O takim programie jeszcze nie słyszałem i wątpie żebyś coś takiego znalazł :stuck_out_tongue: Chyba, że ktoś Ci taki napisze :slight_smile:

Pozdrawiam

Ale to było głupie! Szukałem programu a nie jakiejś GŁUPIEJ PORADY. Taką poradę to dawno żem odkrył !!

dzisiaj sie wkrecilem w programowanie (pracuje na Programem TV 3) wiec zrobilem takie cos :stuck_out_tongue: http://www.icpnet.pl/~pinio/wspak.exe

Powiem ci coś Piniol … prostu program ale NAPRAWDE SUPER !!

Co jak co ale Piniol fajny programik :slight_smile:

Zostawiam go u siebie na stałe :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

maiwardzop .ynzcytapmys i yłam ,kimargorp repus ( odkodujcie sobie to programikiem )

PS

Piniol moge go walnąć na moją strone ?? w zamian za link do twojej strony domowej pod programikiem ?? co ty na to ??

…A ja się zastanawiam, czemu ma służyć taka aplikacja? :slight_smile: .

Jak ktoś zacznie pisać na forum wspak to zamorduje :smiley: .

Hmm…a czemu miałaby służyć taka aplikacja?

Sam nie wiem :smiley: Ale jest fajna i polecam pozostałym :slight_smile:

Pozdrawiam

No właśnie ;] Jest fajna, i chcialbym podarować ta małą radość innym :smiley: hehe pozatym można sobie z kumplami dla “jojec” pisać wszystko na wspak bo ten programik też text napisany wspak przywraca do prawdiłowej formu ( to chyba logiczne )

A więc : MAIWARDZOP

tzn POZDRAWIAM :smiley: wciągnęło mnie :smiley:

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale to jest genialne! !!

Mati-182, a zamieszczaj, troche reklamy mi nie zaszkodzi ehehe :wink:

Więc co mi zostało do powiedzenia … IKĘIZD tzn DZIĘKI :slight_smile: