Poszukuje programy/sposobu na "wyjęcie" muzyki z gry

Code of Honor 2.

Uprzedzam wasze pytania na temat legalności tych działań, otóż jest to legalne pod warunkiem że będę używał tej muzyki w celach prywatnych co zamierzam robić tylko i wyłącznie.

Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam!

nie są potrzebne do tego żadne programy, przejrzyj wszystkie katalogi które zainstalowali się wraz z grą, na 100% w którymś jest muzyka która leci w grze

Właśnie nie ma…

viewtopic.php?f=33&t=265707

viewtopic.php?f=33&t=265707

Ja się przyłączam do pytania. Mam oryginalne GTA IV. Chciałbym tą krótka muzyczkę kiedy na początku wyświetla się logo Rockstar albo ta podczas ładowania gry używać TYLKO dla siebie, na własnym kompie np. jako muzyka podczas uruchamiania kompa itp. Litości, tylko bez dyskusji o tym czy to legalne czy nie. Według mnie tak. W zainstalowanych plikach gry nie ma tych muzyczek, a jeśli są to dziwne formaty z końcówką RPF. Szukam więc programu do wycięcia…

Uruchomić nagrywanie w programie Audacity, ewentualnie przyciąć i zapisać. Tyle…

Dzięki! Po instalce tego programu, po środku będzie zakładka, tam wskazać “What U Hear” kliknąć nagrywanie, uruchomić grę, jak przeleci chciana muza wyjśc z gry, zatrzymać, przesłuchać, wyciąć i tyle.

haha… Tylko jak w tle muzyczki pada seria z famasa i wybuch granatu to już nie jest tak kolorowo ;]

Możesz spróbować to jakoś wyciszyć… jeśli taki sposób nie odpowiada to proszę znaleźć lepszy.