Poszukuję progsu, który uniemożliwi kopiowanie zdjęć z www

Witam!!

Poszukuje programu, albo sposobu nieprogramowego, aby zablokować możliwość kopiowania zdjęć np. z portalu nasza-klasa.

Wiem, że admin strony ma możliwość wprowadzenia skryptu do strony i po kłopocie, Tak jak ma to miejsce np. na fotka.pl?chociaż znajdą się “magicy” co i tak to obejdą.

Ale czy jest jakiś program /free / który zablokuje ppm i zapisz jako… itd. ?? , także po wstawieniu zdjęć do galerii w serwisie www?

Wprowadzanie sygnaturek, napisów na zdjęcie nie ma większego sensu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

MarcinR

Jeśli ktoś Ci poradzi,bo zna taki program(ja nie znam),to jest to zabezpieczenie tylko przed mniej “wprawnymi” internautami…Nie będzie działał prawoklik(z funkcją w menu kontekstowym-kopiuj),albo będzie działał z wyskakującym napisem “nie skopiujesz mnie”(spotkałem się z czymś takim…wniosek:istnieją takie programy)

Jednak wystarczy prosty,zwykły i zazwyczaj darmowy program do zrzutów pulpitu i na nic zabezpieczenia.Po prostu zrzucasz z pulpitu to co jest wyświetlane w całości lub z wyodrębnieniem… :lol:

Nie ma rady, dla sprytnego nic trudnego, zawsze można przecież wpisać adres do samego obrazka i po sprawie.

Fotka wcale nie jest zabezpieczona, bo zabezpieczenie przeciwko kopiowania obrazków jest niemożliwe. W FF wystarczy wyłączyć “Modyfikację menu kontekstowego” w ustawieniach JS i prawy przycisk działa jak marzenie - zapisz obrazek jako… :lol:.

Witam!!

No, fakt, że wprawiony “użyszkodnik” kompa poradzi sobie, ale zwykły szarak nie ma pojęcia o zrzutach ekranu itp. rzeczach :wink:

Kończąc temat poniżej wklejam treść @ którego otrzymałem z serwisu NK.

Witam,

Szanowny Panie, dziękujemy za kontakt i prosimy o uzbrojenie się w

jeszcze odrobinę cierpliwości. W chwili obecnej z przyczyn czysto

technicznych nie możemy rozwiązać Pańskiego problemu w taki sposób,

jakiego by Pan oczekiwał.

Pojawiła się możliwość segregacji osób mających dostęp do zdjęć, danych

odnośnie szkół, danych kontaktowych. Chcąc z niej skorzystać proszę wejść na

swój profil, wyedytować go i po lewej stronie pod Czarną listą znajduje się

ikonka “Ustawienia prywatności”. Proszę wypełnić zgodnie z wolą.

pozdrawiam

Marta Frasyniuk

Zespół nasza-klasa.pl

*******************

Dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam!!

MarcinR