Poszukuje prostego edytora audio

Witam , potrzebuje prostego edytora audio , w którym jest opcja odszumiania nagrań z szumu powstałego podczas zgrywania kaset vhs na dysk komputera szum jest jednostajny taki jak w telewizorze podczas braku sygnału , krótka instrukcja mile widziana , lub potrzebuje porady jak skonfigurować winfast 2 i karte telewizyjną win fast tv 2100 gdyż ona generuje ów szum podczas zgrywania z kamery vhs :slight_smile:

Audacity ma dosyć fajną funkcję tłumienia szumów.

podaje linka do owego programu jeśli jesteś leniwy lub jak wiekszość nie potrafi uzywać chociazby google :stuck_out_tongue:

lub poprostu nie dajesz sobie rady :slight_smile:

oczywiscie bez urazy :slight_smile:

Link Download

dzięki,dzięki,dzięki … leniwy nie jestem , potrafie szukać , tylko pomyślałem że po to jest to forum i inne żeby dzielić się swoją wiedzą , pomagać sobie itp , a nie po to chyba żeby być pouczanym ale moze się myle , a propos używałem już kiedyś tego programu i jakoś nie przypadł mi do gustu , przekonasz mnie do niego ? :stuck_out_tongue:

  1. Darmowy.

  2. Jest po polsku.

  3. Dość prosty w obsłudze.

  4. Ma sporo podręcznych funkcji.

Starczy? Myślę że lepszego programu nie znajdziesz. :wink:

a może podaj powód dlaczego Ci nie przypadł do gustu?

programik ma sporo do zaoferowania jest wciąż rozwijany i jak zosatło wspomniane jest darmowy

P.S

Ależ oczywiscie ze forum jest do pomocy a nie do pouczania poprostu wielu się teraz takich rodzi:P

daltego też napisalem ze bez urazy :slight_smile:

Inny: http://www.dobreprogramy.pl/Exact-Audio … 12793.html