Poszukuję Service Packa 2 na serwerze FTP

Witam

Wszystko wskazuje na to że czeka mnie format. Szukałem już w necie ale niestety nigdzie nie znalazłem. Nie wie ktoś czy istnieje jakaś stronka z której można pobrać service packa 2 z serwera ftp albo serwera z którego można dociągać pliki? Z serwera Microsoftu niestety nie da się dociągać a to dla mnie ważne, bo mój internet “nie pociągnie” na raz 260MB :frowning:

SP2 do czego?

a nie mozesz przez jakis akcelerator pobierania? np. Flashget… Najpierw pobierz kilka mega i później mozesz wznowić…

Najlepiej przez akcelerator na DAP albo Flash Get … A po co Ci tak wogóle SP2??? przeciez firewall tam to nawet sito nie jest to jest totalnie “nic”

SP2 oczywiście do WinXP. Próbowałem ściągać Operą bo ona obsługuje wznawianie. Flashgetem tak samo nie będzie szło wznowić połączenia, ale upewnię się

Flashgetem na pewno będzie sie dało wznowić :slight_smile:

Djablo a może serwer nie obsługiwał wznowień połączenia ?? !!

A co do tematu to polecam np. flashget’a i SP z TEJ strony

Jeszcze nie trafiłem na serwer który by nie obsługiwał wznowień połączeń, więc np. z M$ napewno będzie mógł wznawiać z twojego linku :slight_smile:

hmm nie wiem czemu u mnie w ogóle nie da się pobrać tego service packa przez program flashget. Od razu pojawia sie czerwony “X”. Próbowałem ściagać inne pliki tym programem i normalnie ściąga

edit:

ten problem już rozwiązałem. Pobiera, próbuje pobierać w kilku miejscach na raz, ale nie umie. Po zatrzymaniu i wznowieniu połączenia ściąga od nowa :frowning:

moze niech ktos sciagnie i wysle w malych czesciach na rapidshare zeby koledze pomoc? nielegalne to nie bedzie raczej?

Tylko pytanie komu by sie chcialo tyle wysylac? :wink: Oczywiscie to by mi bardzo ułatwiło życie :wink: :smiley:

a ile ten twoj net pociagnie bez zawiechy? tzn ile nieprzerwanie mozesz sciagnac?

Jakieś 60MB. Mam radiówke i admin ostatnio zmieniał access pointa. Wymienił na takiego który musi sie restartować co jakiś czas :confused:

to mam jeszcze jeden pomysl, popros jakiegos kolege niech przez gg ci przesle, tam mozna za kazdym razem pobierac pozostala czesc pliku, ja tak plik 500 mb przesylalem, i poszlo mimo ze livebox sie wieszal kilkukrotnie

Eureka :smiley: Ściągnąłem sobie najnowszą betke FlashGeta (1.80) [nawet sporo zmian wprowadzili] i o dziwo ona mi (przynajmniej jak narazie) umie wznawiać połączenie :slight_smile: Oby tak było do końca :smiley:

Dzięki za zainteresowanie i pozdro dla all :wink: