Poszukuję serwera

Witam poszukuję jakiegoś w miarę taniego i dobrego hostingu. nie potrzebuje zadnych bonusów typu domena gratis bo mam już. Chce przedewszystkim zeby nie bylo tak jak kiedys mialem ze kupie serwer za 100 zł a po roku za przedluzenie chca 300. Mozecie cos polecic co juz macie ponad rok i ile zaplaciliscie za przedluzenie?

Witam.

Ja też miałem taki problem z przedłużniem :x Za 1 rok 70zł, a za następny już 370zł.

Jak nie chcesz domeny do serwera to chyba każdy Ci to umożliwi, ale musisz się zapytać dyrektora/kierwonika itp.

Sam aktualnie poszukuję jakiegoś serwera, ale z domeną, tyle, że bez jakiś super bajerów z 20GB dyskiem :smiley:

:arrow: www.home.pl - 150zł za serwer 1 GB + baza danych MySQL z InnoDB

:arrow: www.szybki-serwer.pl - 100zł 2 GB + Transfer miesięczny: 15 GB, Konta email: b/o, Bazy danych MySQL: b/o, Liczba domen i subdomen: b/o, Panel DirectAdmin w języku polskim.

:arrow: www.hostingstronwww.pl - 100zł 500MG + mySQL, Nieograniczona ilość kont pocztowych, Dostęp do poczty przez POP3, WWW, Obsługa FrontPage Extensions 2002, Oprogramowanie sklepu internetowego, Dowolna domena (.pl, .com i inne)*.

:arrow: www.ehost.pl - 1GB przestrzeni dyskowej, 60 GB transferu rocznie, 15 kont e-mail (antywirus), 2 bazy danych MySQL.