Poszukuje słuchawek 3D dla gracza

Padły mi dziś słuchawki Icemat Audio Sibiera więc chce zaopatrzyć się w coś nowego.

Szukam więc słuchawek dla graczy konkretnie do FPS’ów czyli dzwięk przestrzenny obowiązkowo. Na czym mi najbardziej zależy? Oczywiście na jakości dzwięku jak i na wygodzie aby nie uciskały w uszy. Zastanawiam się nad :

  • Steel Sound 5H v2 / 4H

  • Sennheiser HD 202

  • Lognetmedia Aero 5.1 Polska marka więc niestety w Niemczech nie mogę ich znaleść :frowning:

Kwota jaką chce przenaczyć na ten wydatek to około 60 euro (w euro dlatego że w Niemczech będę kupował).

Tylko i wyłącznie Technics, bierz ten model na który maksymalnie Cię stać na 100% nie pożałujesz

Sennheiser HD 202 - z tych będziesz zadowolony.

oto NAJLEPSZE słuchawki dla GRACZA,

http://www.komputronik.pl/Sluchawki/Cre … ,id,46733/

(nawet mam takie) :stuck_out_tongue: (dźwięk po prostu świetny). Nawet w cd-action dostały 9 z power! Oczywiście da się na nich słuchać muzyki, czy oglądać filmy- ale do tego są inne słuchawki. Jeszcze raz podkreślam że te są do gier! (też grywam w fps’y i mogę powiedzieć że sprawują się świetnie, super basik!)

Taki komentarz do słuchawek podanych przez Żółta`Ciżemka :

" Słuchawki BOMBA! Za te cenę NIC lepszego nie dostaniecie, naprawdę GORĄCO ZACHĘCAM do zakupu tych headsetów bo sa one jakoś mało popularne a są naprawdę świetne. Świetny dźwięk, dobry bass, znakomity mikrofon - czyli to co dla gracza najważniejsze. W dodatku możliwość dokupienia karty dźwiękowej z którą dźwięk jest jak miód. Wcześniej grałem na słuchawkach Steelseries Ice Mat Siberia, te są o wiele lepsze: lżejsze, wytrzymalsze i niesamowicie wygodne. Naprawdę 10/10!"

O tych Creativa wiele dobrego nie słyszałem jeśli chodzi o jakość dzwięku.

A co sądzicię o tych Sennheiser HD 465?

Pewnie do muzyki są jakieś lepsze. Poraz kolejny Te creativy są NAJLEPSZE do gier

Sennheisery są uważane za jedne z najlepszych na świecię razem z Technicsem, ale w recenzjach ludzi , którzy używali przez jakiś czas różnych to przeważa raczej Technics i to bym Ci polecał, bardzo wszechstronne o niezwykle bogatym dźwięku

Creaty też spox

Przeczytałem parę testów na temat Creative Fatal1ty Gamer Headset i muszę powiedzieć że wyglądają zachęcająco , lecz w użytkowaniu nie wypadają najlepiej. Więc wezmę raczej SS 5H lub jakieś Senki.

http://www.afgcomputers.pl/technics-rpf … 10020.html 149PLN

będą lepsze niż jakiekolwiek inne w tej cenie

podobnie jak

http://www.medialux.pl/product.php?a=op … tegorie=51 229PLN (jeśli masz więcej kasy)

Dlaczego tak zachwalasz Technicsy??

Te słuchawki według są bardziej przystosowane do DJ-ownia niż grania.

Po prost japońska technologia, wykonane z najwyższej klasy produktów. Mają głębsze i mnie metaliczne dźwięki.

Technics to w ogóle jedna z najlepszych światowych firm jeśli chodzi o audio, a dla dj to słuchawki od 2000 w gorę kosztują

Technicsy nie mają regulatora głośności na kable przez co odpadają.

Co sądzicie o tych (klik!) słuchawkach? Jak dla mnie wyglądają konkretnie

A se bierz! Ja cię do creativów nie zmuszę. Ale powiem ci jedno Robisz duuży błąd. Miałem do czynienia z wieloma słuchawkami, ale jak tam chcesz…

(nie rozumiem z tym "w użytkowaniu nie wypadają najlepiej)

Słuchawki te bym brał , ale słyszałem że po prostu się nie opłaca za taką cenę można kupić coś innego np. Sennheiser’y i do tego słaba jakość dzwięku.

Kola1214 , to jedna z opinii nt. Sennheiser’ów wymienionych przez ciebie:

"Nie słyszałem mocniej dudniących basem słuchawek, owszem basu może być mniej lub więcej ale żeby tak waliło i dudniło ??

Po paru minutach mamy dość i z radością je ściągam z głowy. Jakość dźwięku jest przyzwoita, ale bas rozwala wszystko, a szkoda bo byłyby to całkiem przyzwoite budżetowe słuchawki. Całkiem niezła dynamika, góra trochę zapiaszczona ale bez tragedii, średnica zasłonięta w większości przypadków basem. Słuchawki dla młodych amatorów łubudu."

Mam te słuchawki od tygodnia i… polecam :slight_smile: Bardzo dobry dźwięk :slight_smile: Poprzednie za 30zł się zepsuły :stuck_out_tongue:

Nigdy czegoś takiego nie pisałem jak, i nigdy nie miałem

senków a więc nie wiem skąd to masz :expressionless:

Mówicie że dzwięk bardzo dobry ale czy jest lepsze od tego w sibierach? Bo jakoś mi się zdaje że nie

Nie chodzi w tym o to, że to twoja opinia, tylko o Sennhaisery które wymieniłeś jako jedne z trzech słuchawek, które cię interesują. Opinia została wydana przez osobę znającą się na rzeczy, a ja przytoczyłem , abyś mógł się zapoznać z nią i poznać wartość tego modelu.