Poszukuje SP2

(Aju) #1

mam orginalny windows XP professional w wersji PL nioestety nie ma w nim sp2 na jakiej stronie microsoftu moge go sciagnac bezproblemowo?

(Vidia1) #2

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... 368d3cdb5a

(Celeronik1990) #3

Np. stąd

(Aju) #4

to ma az 260mb czy tyle ma miec? co po instalacji sie zmieni?

(Vidia1) #5

Będziesz miał łatki zabezpieczające system i firewalla systemowego.

Chodzi o zwiększenie bezpieczeństwa.

(Celeronik1990) #6

Plik instalacyjny niestety ma tyle. Po intalacji chyba ma więcej ale nie jestem pewien. Nie warto oszczędzać na ilości miejsca na dysku dla bezpieczeństwa. Lepiej zainstaluj.

(lazikar) #7

Pliki Windowsa zostaną zamienione, więc wiele nie dojdzie. Jednak robi kopie plików do odistalowania sp to zawiera ok 260MB. Można to oczywiście usunąć.

(Aju) #8

czy instalacja jest podobna do instalowania gry czy jakas skomplikowana? wlasciwie chodzi mi o to czy instaluje sie spod win czy trzeba co kombinowac :roll: ?

(lazikar) #9

Podobna do zwykłej instalacji. Patrz co się pojawia na ekranie nic trudnego. Trwa tyo dość długo nawet 30 miun.

(Aju) #10

dziekuje :slight_smile:

(Kuz5) #11

Po co chcesz marnować czas na ściaganie jak możesz bezpłatnie zamówić Service Pack2 na orginalnej płytce.

A dokładnie TUTAJ

Czas oczekiwania na płyte dwa tygodnie ale ja dostałem już po czterech dniach po zamówieniu.

(Aju) #12

a ile to sciagnac 260mb? juz am dawno sciagniety a po 4 dniach to ja juz bede mial jakis syf w komputerze :slight_smile:

(Kuz5) #13

No dobra ale pomyśl nie lepiej mieć na orginalnej płytce

To co ty robisz

:x :x

(Aju) #14

sp2 mam juz na plytce, orginalna z takim gadzetem mi nie potrzebna, pozatym mam anty wirusa (nortona) profesionala 2003 z baza wirusow z 18.06 :slight_smile: dzis czas na update :wink:

(aju) #15

tyle ma mieć :slight_smile: słyszałem że jeśli instalujesz plik bezpośrednio przez http://www.windowsupdate.com to instalator waży niecałe 100 MB

prawda to ?

(Daro U) #16

to zależy jakie i ile poprawek wcześniej instalowałeś np jeżeli wcześniej zainstalujesz DirectX 9.0c to plik ściągany bedzie mniejszy, u mnie plik sp2 miał naogół ok 115 mb