Poszukuje sterowników do Easytouch CHILLOUT FM 256MB + Vista

(Lucyfer1991) #1

Szukam sterów pod Viste do Easytouch CHILLOUT FM 256 MB.. Dzięki za pomoc. :slight_smile:

PS. W google nic nie znalazłem..

(system) #2

przecie to zwykły flash usb :wink: sterowniki nie są potrzebne, system począwszy od winMe, po viste, obsługuje takie urządzenia :wink:

podepnij pod usb, wybierz automatyczną instalację sterowniki i korzystaj ze sprzętu :stuck_out_tongue:

(Lucyfer1991) #3

jest niestety problem.. heh.. zapomniałem, ze sie nie formatuje właśnie tego mp3 poprzez kompa.. tylko poprzez zrobione pogramy,.. które mi nie działały.. i niewiem co zrobić.. oddać do naprawy nie moge bo nie mam gwarancji już. sympatico może wiesz co zrobić.. :placze:

(system) #4

jakie programy masz na myśli ??? jeśli się nie formatuje to mp3 nadaje się na śmietnik, ewentualnie spróbuj odpalić jakiegoś linuxa z płytki bootującej :wink: i zobacz czy montuje ci urządzenie i czy możesz coś z nim zrobić (np formatować)

(Lucyfer1991) #5

przez programy dołączone na płytce(nie działały), sformatować nie moge pokazuje sie "formatowanie nie mogło zakończyć się poprawnie".

(system) #6

wygląda na to że mp3 jest uszkodzone, na pewno nie jest włączona blokada (przełącznik) przed zapisem ??

(Lucyfer1991) #7

omg.. kolejny błąd z mojej strony :oops: Zapomniałem włączyć te programy jako admin. Sformatowałem mp3 za pomocą programu i juz działa. Sorrki i dzięki za pomoc :slight_smile: