Poszukuje sterownikow do Hp Pavilion dv9000ea

(Anvanil) #1

Witam

Zainstalowalem Windowsa xp na laptopie hp. I teraz poszukuje sterownikow do Karty muzycznej i karty bezprzewodowej pod windowsa xp. Sterowniki ze strony producenta nie dzialaja. Szukam tylko dzialajace sterowniki (jakie takie wogole sa).

Dzieki

(Seba86mu) #2

Sterowniki do Twojego laptopa znajdziesz TUTAJ.Jako pierwsze zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej (Driver - chipset).

(Anvanil) #3

sciagnelem wszystkie sterowiki, tylko nie wiem w jakiej kolejnosci je instalowalem, jezeli to ma znaczenie to jak teraz usunac stare sterowiniki bo windowsa niebardzo mi sie chce reinstalowac, ale jak trzeba bedzie to zainstaluje ;p

(Seba86mu) #4

Nic nie odinstalowywuj.

Zrób tak:

Najpierw zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj poprawkę Microsoftu do kart dźwiękowych HD (UAA Bus Driver).

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty graficznej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Teraz kolejność instalacji dowolna:

Przyciski szybkiego uruchamiania

Touchpad

Kamerka

Modem

Karta sieciowa

(Anvanil) #5

Zrobilem tak jak napisales, karta dzwiekowa zaczela dzialac, ale dalej nie ma internetu, i jeszcze mam problem z instalacja sterownikow do plyty glownej po ropzpakowaniu uruchamia sie instalacja pisze ze przygotowywanie do instalacji dochodzi do 100 % i sie wylacza i tak ciagle.

(Seba86mu) #6

Sprawdź w Menadżerze Urządzeń, czy nie masz jakiś żółtych wykrzykników bądź znaków zapytania. Jeżeli są, to napisz, w jakiej pozycji.

(Anvanil) #7

mam takie nieznane urzadzenia w "innych urzadzeniach" :

HP Intergrated Module

Kontroler Ethernet

Kontroler Magistrali zadządzania systemem

Kontroler Sieci

Podstawowr urzadzenie systemowe

jak wejde w hp wirelesss assistant to pisze ze bluetooth disabled wireless lan disabled i odsyla mnie do menedzer urzadzen. W panelu sterowania w polaczeniach sieciowych mam takie cos "polaczenie 1394"

(Seba86mu) #8

Zainstaluj:

Bluetooth Wireless

HP Wireless Assistant

Czytnik kart pamięci

(Anvanil) #9

teraz wszystko dziala poprawnie :wink:, dzieki bardzo