Poszukuje sterowników do laptopa acera 5520

(Artur1984 21) #1

Proszę o pomoc bo ściągnąłem sterowniki ze strony producenta i rozpakowałem je i wyskoczyły mi napisy takie nie wiem co oznaczają one. This application addresses a vulnerability in launchApp. Would yo like to proceed? daje yes i znów mi wyskakuje

napis FixDone pomóżcie

(Turkissh) #2

co to za paczka ?? najepierw sterowniki potem aplikacje dodatkowe...

(Karmazyn65) #3

Dla Aspire 5520:

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/aspire_5520/

Dla Travelmate 5520:

ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/travelmate_5520/

(Polopolo1991) #4

Skorzystaj z r-cd. Tam masz wszystkie potrzebne sterowniki.

(Artur1984 21) #5

podpowiesz mi które mam wybrać sterowniki bo nie widzę do swojego bo ja mam typ taki acer aspire 5520-7AZG16Mi

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 20:10 został dopisany post przez zamul

to jeszczejedno pytanie weszłem w folder manual i tam wyskoczyły wszystkie plikin do acera i nie wiem które mam wybrać do sciągnięcia tżeby były odpowiednie np co mam sciągnąc z tego wszystkie te pliki czy podpowiesz który jest odpowiedni do mojego

(sosen86) #6

najpierw instaluj do płyty głównej, dzwięku, modemu, grafiki itp. a później oprogromaowamie takei dodatkowe od producenta eFramework ... coś tam coś tam zainstaluj na samym początku bo później dużo programów tego korzysta.

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 20:22 został dopisany post przez sosen86

jak masz vistę to pościągaj to: ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a ... /Drivers/i zacznij od tego Chipset-MCP67M_1311_Vista32_with LAN67.72_WHQL.zip

(Artur1984 21) #7

ale ja kupiłem dopiero laptopa i niemiał on wogóle w sobie żadnego systemu i chciałem wgrać sobie system xp ale muszę mieć sterowniki

(Karmazyn65) #8

to jeszczejedno pytanie weszłem w folder manual i tam wyskoczyły wszystkie plikin do acera i nie wiem które mam wybrać do sciągnięcia tżeby były odpowiednie np co mam sciągnąc z tego wszystkie te pliki czy podpowiesz który jest odpowiedni do mojego

(Artur1984 21) #9

dopiszesz mi na moje pytanie

(Karmazyn65) #10

Przecież już Ci napisałem.

Jedne są dla Aspire, drugie dla Travelmate, bo nie napisałeś w pierwszym pytaniu jaki masz model.

To pobierz te, które są dla Twojego!

Mam Ci je zainstalować?

(sosen86) #11

tyle że tam są chyba tylko do visty a tutaj poszukiwane są do xp a tam chyba ne ma do xp

(Karmazyn65) #12

...ale są nazwy sterowników i ich producentów. To zadaj sobie trochę trudu i poszukaj ich wersji dla XP.

Google nie boli.

Możesz również ruszyć głową i poszukać dla starszych modeli sterowników do tych samych urządzeń na tym samym serwerze, to zajmuje troszkę czasu, ale to przecież Twój laptop, a nie mój.

Dostałeś wędkę i dostęp do łowiska...

(sosen86) #13

jedyne rozwiąanie to sprawdzić sobie konfigurację i konkretne urządzenia jakie masz na tym modelu i szukać tego do xp nawet też na stronie acera przy innych modelach bo jeszcze do niektórych modelów są na tej stronie sterowniki do xp bo sam w tamty tygodniu ściągałem do swojego laptopa którego kupiłem. tak więc musisz się troszkę pobawić

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 23:25 został dopisany post przez sosen86

zobzacz jeszcze tutaj: http://www.laptops-drivers.com/acer-notebooks/acer-aspire-5520-notebooks-driver-for-windows-xp.html