Poszukuję sterowników do Netbook Asus X57Vc

Witam serdecznie!

Instaluję po raz pierwszy Windows 7 na tytułowej maszynie. Jest to moja pierwsza styczność w instalacji z netbookiem.

Zdaje się, że wszystkie sterowniki mam niemal zainstalowane - poza klawiszami funkcyjnymi dedykowanymi netbookowi. Są one na klawiszach funkcyjnych a służą zmianie głośności i tym podobne. Jak się nazywa taki sterownik oraz te klawisze, żebym w ogóle wiedział co szukać :wink:

Pozdrawiam

Roman

Prawdopodobnie klawisze funkcyjne będą Ci działały bez instalowania czegokolwiek. Gdyby jednak nie, to pobierz i zainstaluj (jeśli to Windows7/32-bity!): http://support.asus.de/download/downloa … e=26&os=29 pierwsza pozycja, żółte tło.

PS. Sprawdź w Menadżerze Urządzeń, czy masz tam jakieś pozycje zaznaczone pytajnikiem lub wykrzyknikiem, to będziesz wiedział, czy brakują Ci jakieś istotne sterowniki.

Numer_inaczej ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstalowałem wskazane sterowniki i klawisze nadal nie działają.

W Menadżerze Urządzeń są dwie pozycje oznaczone wykrzyknikiem, którym przypisano komentarz Podstawowe Urządzenie Systemowe.

Jak zlokalizować co to jest za urządzenie?

Magistrala PCI 9 urządzenie 1, funkcja 3 ?