Poszukuje sterownikow Intel 82801FB ICH6

Witam i z góry przepraszam osoby ktore myśla ze sa te sterowniki łatwo dostępne.

Otóż poszukuje sterownikow do karty dzwiekowej Intel 82801FB ICH6 - High Definition Audio Controller [b-1] PCI

Płyta głowna Asus P5GDC Deluxe

Sterowniki były i są dostępne na stronie producenta plyty głownej lecz na win XP a posiadam win 7

Dziekuje za pomoc ;]

Sprawdź sterowniki z Visty, jeśli nie zadziałają to spróbuj w trybie zgodności (z Vistą).

Jeżeli Win 7 jest 32 bit-wy to instaluj sterowniki od XP w trybie zgodności. Jeśli to nie pomoże a sterowników prawdopodobnie do Win 7 (jako takich) nie ma, to niestety nic nie poradzisz.

okej właśnie pobieram do xp 32 i spróbuje z zgodnością win 7

Pobierz:

http://home.hiwaay.net/~wwithero/CMedia … 12.1.8.zip

Rozpakuj --> przejdź do Menadżera urządzeń --> prawym przyciskiem myszki na urządzeniu zgodnym z High Definition

–> Aktualizuj oprogramowanie sterownika --> Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika

–> przycisk Przeglądaj --> wskaż lokalizację rozpakowanego archiwum sterownika:

CMI9880_5.12.1.8

Sprawdz w windows update zakładka sprzęt lub pozostałe do starszego sprzętu win 7 ma stery ale w windows update :).

okej juz pobrałem sterowniki dla xp sp2 i uruchomiłem ze zgodnościa ;] dzieki za fatyge i za pomoc :smiley: