Poszukuję taskera!

Witam

Czy ktoś z forumowiczów zna dobrego taskera ?

Chodzi o to, aby program powtarzał dosłownie 4-6 kliknięć myszką.

Wiem, że były już takie tematy na forum, ale każdy tasker, który dziś pobrałem był zainfekowany :frowning: (mój spybot- SD mówi, że wykrył część złośliwego oprogramowania itd. ). Nawet plik z PC Formatu był z wirusem :frowning:

Proszę o jakiegoś linka,

Pozdrawiam, Jarek

Jeśli chodzi ci o bota do jakiegoś mmo to raczej nie ma publicznie dostępnych pomijających gg etc. Btw większość programów ingerujących wszelako jest widzianych przez antywirusy jako szkodliwe oprogramowanie. Wcale tak być nie musi. A jeśli nie korzystasz z tego jak z bota to nie masz się co martwić ;]

Nie korzystam z tego jak bota, ale mam wiele kont internetowych, o które się boję :frowning: Pomijając to, że od czasu do czasu gram w gry MMO ;))

Próbowałeś Taskera, albo JitBit macro recordera ??

Taskera próbowałem (we wszystkich instalkach wykryto wirusy), a tego drugiego nie :slight_smile: Zaraz zassam i dam znać czy jest ok :slight_smile:

Ps. Gdy by oficjalna strona Taskera mi się załadowała, to myślę, że nie było by problemu, ale się nie ładuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Na stronie KŚ jest trial.

JitBit macro recorder się zainstalował i nie wykryto wirusów :slight_smile:

Teraz będę myślał nad jego obsługą :smiley:

Dzięki drobok :slight_smile:

Jeszcze jedno - może twój antywirus “kłamie”? W sumie tasker ma coś z wirusa - rejestruje twoje ruchy…