Poszukuje telefonu - pomocy

Witam,

Poszukuje telefonu na komunie mojego siostrzeńca. Mam 600zl i chciałbym mu kupić telefon na karte z salonu - jakie modele polecicie do tej sumy ??

Przypuszczam że ma około 8lat więc telefon z bajerami tu chyba nie bedzie potrzbeny ponieważ wielu nie bedzie rozumiał i umiał posługiwać polecił bym mu s55 używany kosztuje 150zł w niezłym stanie a nowy taki juz nowocześniejszy to siemens ax72 jest tez spoko a i cena nie duża,jednak uważam że na fona za wcześnie

Linki:

POP

TakTak

Simplus

Rozumiem, że oczywiście to ma być nowy :slight_smile:

Jeżeli tak to może Sony Ericsson Z530i. Telefon ten ma bardzo dużo róznych funkcji. M.in ma sporo pamięci wewnętrzen bo aż 24MB, aparat cyfrowy 0.3 megapixela, całkiem długi czas czuwania (400 godzin), ponad 65 tysięcy kolorów, wyświetlacz przeciętny, Java, Irda, Bluetooth oraz wiele innych. Poprostu super telefon :wink: Myślę, że powinien się spodobać. Tylko kosztuje ok 30zł więcej niż Ty podałeś :roll:

PS. Może kupić jednak jakiś inny telefon który nie ma tylu “wodotrysków” bo i tak nie wykorzysta ich a tylko pieniądze się wyda :? Może jakąś Nokie 3100 :?

może sony ericson K300I albo T290i

Trochę za stary telefon.

Będzie miał szczęście ,jak znajdzie go w jakimś salonie. :roll:

Ze swojej strony polecam SE k300i. :spoko:

Odradzam telefony z klapką dla ,w sumie jeszcze dziecka.

Może jak dla dziecka w tym wieku to sagema myx-5m :slight_smile: ale polecam tez se k300i :stuck_out_tongue:

Z każdego się będzie cieszył, bierz najtańszy. Jak bedzie chciał lepszy to sobie zmieni