Poszukuję worda


(Jacekszczesny10) #1

Witam jestem ciemny w tych sprawach ,tak jak w tytule poszukuję Worda , czy mozna go ściągnąć za friko czy muszę kupować . Kupiłem kompa i oczywiście zainstalowali mi w sklepie legalnego windowsa xp oem ale zauważyłem że niemam worda. :slight_smile: Z góry dzięki wszystkim za podpowiedzi


(system) #2

Przykro mi, ale Word jest płatny. Znajduje się w pakiecie, zwanym Microsoft Office. Najnowszą wersję, tj. 2007 możesz kupić w MediaMarkt już za 199 zł ( wersja zawierająca tylko PowerPoint, Word, Excel ).

Jednak ja polecam darmowe odpowiedniki, takie jak OpenOffice...


(niezDarek) #3

prosze:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... rd+2007+PL

na 60 dni za darmo.


(Jacekszczesny10) #4

a czy ten OpenOffice to całkowicie legalny ,oraz czy zastępuje Worda to znaczy czy ma taki same funkcje. :frowning:

a tak poza tematem wytłumaczcie mi po polsku co to oznacza ten windows OEM


(Wiktor 1996 96) #5

Legalny, bo darmowy.W pełni Ci zastąpi offica 2007.OEM czyli można go zainstalować tylko na 1 komputerze, przypisuje się do płyty głównej. :smiley:


(Jacekszczesny10) #6

to znaczy że ten OEM nie będę mugł wgrać do innego komputera jeśli sobie zmienię a może sa jakieś sposoby? :smiley: DZIĘKI WSZYSTKIM ZA PODPOWIEDZI


(system) #7

Więc masz wybór - Microsoft Office 2007 za 199 zł na 3 komputery lub OpenOffice za darmo na nieograniczoną ilość komputerów...


(Chillout) #8

Ewentualnie sam edytor tekstu AbiWord : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Word+2.7.3


(Jacekszczesny10) #9

mam jeszcze pytanko jak kupię tego worda 2007 to czy będę mógł zainstalować na nowym kompie jak zmienię , czy to jest tak samo jak z systemem OEM :shock:


(niezDarek) #10

akurat Office jest zwykle w wersji BOX czyli możesz zainstalować na innym komputerze jeżeli wcześniej z poprzedniego ten program odinstalujesz.


(Jacekszczesny10) #11

Dzięki co ja bym sam wymyślił , dzięki za porady


(Wszerad91) #12

Popularne są ostatnio pakiety biurowe w internecie. Ja polecam http://www.zoho.com/ to taki trochę prostszy pakiet biurowy w internecie. Jest również darmowy i przechowuje pliki na serwerze więc ma się dostęp z każdego miejsca z internetem. Niestety problemy może sprawiać zapis do pliku ale to tylko na początku (wystarczy goggle).


(fiesta) #13

Akurat ten office o którym jest mowa, jest w wersji box na 3 stanowiska w obrębie jednego gospodarstwa domowego, więc niczego nie będzie musiał odinstalowywać :P.