Poszukuję wtyczki do Winampa

(Conveaker) #1

Witam! Szukam wtyczki do winampa, która po zainstalowaniu i odpowiednim ustawieniu, odtwarzany utwór w winampie pokazywała w opsie gg nazwę tego utworu odtwarzanego w winampie. Bardzo mi się spodobał ten program a do audycji radiowych jest idealny jeżeli ktoś pyta o odtwarzaną w danym momencie muzykę. Jeżeli ktoś pamięta nazwę tego programu oraz gdzie można go znaleźć był bym bardzo wdzięczny :stuck_out_tongue:

Ps. jeżeli to temat nie w tej kategorii to przepraszam.

Ps. 2 teraz już ok :stuck_out_tongue: ?

(Kaka') #2

19Darek89

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(kamilmag) #3

http://komunikatory.wiadomosc.info/inde … 8&code=rid

(Conveaker) #4

Dzięki wielkie za odpowiedź i link do programiku. Ale to niestety nie o ten chodzi. Ten miałem. On robi jakieś problemy później z serwerem gadu gadu i nie zmienia opisów z czasem. Tamten miał inną nazwę. Ale dzięki

(Kaka') #5

19Darek89 , to dalej nie jest konkretny tytuł. Nawet nie zapoznałeś się z podanymi przeze mnie linkami, które miały Ci ułatwić zadanie. Jeszcze raz proszę o lekturę podanych przeze mnie linków. Po zapoznaniu się popraw tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie.