Poszukuję Zinio Reader 3.8.0.6918

Witam!

Od kilku dni mam problem z pobraniem najnowszej wersji programu Zinio Reader 3.8.0.6918. Teraz mam wersję 3.7, jednak wyskakuje mi błąd przy próbie instalacji w Viście SP1 (wyskakuje komunikat taki, jak przy zawieszeniu IE). Po tym błedzie Zinio 3.7 niby się zainstalował, ale już nic nie mogę pobrać, a kupiłem dwa pisma. Dodam, że mam IE 8 Beta 2 (może najnowszy IE przeszkadza, ale nie chcę z niego rezygnować z uwagi na zabezpieczenia, jakie najnowszy IE ma). O wersji 3.8.0.6918 dowiedziałem się z tej strony http://zinio-reader.software.informer.com/3.8/.

Może ktoś jest w stanie pomóc i wskazac alternatywny link, albo nawet wysłać na emaila, bo ze strony Zinio ani Nexto nie daję rady pobrać (próbowałem na kilku komputerach). Adminom zwracam uwagę, że nie proszę o gazety, a jedynie o najnowszą wersję czytnika, która i tak jest darmowa, jednak mimo prób nie jestem w stanie pobrać jej ani z amerykańskiej strony Zinio, ani z polskiej Nexto (mimo logowania strona Zinio zachowuje się, jakbym w ogóle nie miał konta, nawet nie reaguje przy próbie ponownego założenia konta na istniejące już w systemie dane). Albo coś z moim kontem Zinio, albo inni też tak miewali. Co wtedy robić?