Poszukuje

Poszukuje nazwy programy który zapisuje wszysko co piszę na klawiaturze>>tak aby sprawdzić osobę która pisała coś.

Hmm chodzi mi właśnie o to żeby zobaczyć co pisze siostra na gg :smiley:

A co to cię obchodzi. Jej sprawa. :evil:

Update:

Program oczywiście znamy ale dla dobra siostry nie podam. :stuck_out_tongue:

O ile sie nie myle pytanie brzmi czy znacie :smiley: a nie co mnie to obchodzi więc lizak albo piszesz na temat albo nie nabijasz postów 8)

Swego czasu używałem programu XXX (wersje demo 14 dniową znajdziesz poprzez gogle) a dlatego używałem bo bezprzerwy miałem załadowane jakieś dialery z ciekawych stron i nikt nie chciał sie do nich przyznać a co najgorsze to jeszcze mi wmawiali że to ja napewno sobie takie ładne babki przeglądam tak sie wkużyłem że zainstalowałem własnie taki programik.

Stań koło siostry i popatrz co pisze . Jak cie przegoni to znaczy że nie życzy sobie abyś wiedział co pisze. :smiley:

I pomógł w odnalezieniu sprawcy?

Witam,

gdybyś wykazał choć odrobinę samozaparcia i chęci, to odpowiedź już dawno znalazłbyś na tym forum bez pomocy innych. Niezmiernie przydatną okazuje się opcja Szukaj. Wątek był już poruszany XXXX A podaje Ci tego linka tylko dlatego, że nie został on wykasowany przez moderatorów, więc chyba przeszedł “cenzurę”. Na przyszłość szukaj, to pomaga.

mozesz pojrzeć archiwum gg ale nie ładnie podglądac i czytać czyjeś wiadomości :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lazikar ma nowe pseudo :stuck_out_tongue: Plik archiwes mozesz wkleic do danego profilu i zobaczysz co tam bazgrala. Ale z lekka to jest chamstwo :twisted:

Nie przeszedł

Witam,

a dlaczego tak długo przechodził? :wink: