Potrzebna opinia na temat antywirusów

(Nightwhiteghost) #1

Potrzebuję opini na temat 3 antywirusów a mianowicie:

-VIPRE Antywirus Premium 4

-Dr.Web Secure Space

-Norton internet security

Tak wiec czekam na relacje z waszych przeżyć z tymi programami albo jakies uwagi

(Hitm3n) #2

O VIPRE nic nie słyszałem nigdy, Dr. Web Space Pro - o samym Space nie słyszałem, ba, nawet google wywala inne wyniki (Secure Space), ale ogólnie jest znany z CureIt!, który jest całkiem niezły.

No a o Nortonie możesz znaleźć setki opinii, nawet na tym forum.

(Nightwhiteghost) #3

no moze pomylilem nazwe dr web'a sorki zaraz poprawie... :?

wlasnie mnie interesuje jakakolwiek opinia lub jakas rade dotyczaca stosowania tego programu skutecznosc...obciazenie...lub cos bo zastanawiam sie nad kupnem dr weba lub jakiegos platnego programu [internet security] i te mi sie nasunely na mysl [potrzebuje czegos profesjonalnego] wiec chce sie czegos dowiedziec na temat tych 3 av

(Tkot466) #4

Obejrzyj i sam zdecyduj. :smiley:

(Account0) #5

VIPRE Antivirus Premium najlżejszy i najszybszy antywir do tego wykrywalność malware bardzo dobra warty ceny.

NIS bardzo lekki świetna wykrywalność też warty ceny.

(Nightwhiteghost) #6

acha dzieki za linki :slight_smile:

(Account0) #7

VIPRE tylko po angielsku :razz:

(Nightwhiteghost) #8

zastanawiam sie nad instalacja dr weba ale slyszalem ze duzo osob ma problemy z jego odinstalowaniem i nie jestem pewny moze ktos inny mial go na komputerze chociarz trial?

(Kominekl) #9

Dr.Web to świetny skaner na żądanie. Do codziennego użytku polecam Malwarabytes Anti-Malware -> http://www.instalki.pl/programy/downloa ... lware.html.

(Nightwhiteghost) #10

MBAM juz mam czyli sprobuje dr weba

-- Dodane 22.07.2011 (Pt) 10:46 --

takie pytanie tylko czy mi pc nie padnie? bo widzialem komentarze na temet tego programu ..ze jak zainstalowali i uruchomili ponownie to im pc padl..

512RAM

AMD Sepron 1.80GHz 3000+

(fiesta) #11

Oty :arrow: Cyberprzestrzeń.

A za spam nagroda :stuck_out_tongue:

(Nightwhiteghost) #12

wlasnie chodze po bardzo zawirusowanych stronach [zwykle] i wole cos co jest skuteczne nie zawsze lekkie

i ta Panda razem z tym firewallem i MBAM [w wersji PRO] ma mnie uchronic?

-- Dodane 22.07.2011 (Pt) 12:53 --

nie musi byc po polsku angielski tez znam...

vipre przetestowalem teraz i blokowal doslownie internet i wszystkie wychodzace polaczenia systemowe :x

(Nightwhiteghost) #13

Comodo fw mi zawiesza system na 10 sek przy wlaczanu komputera

wyprobuje ten zestaw co mi podaleś

jest jakis firewall co ma HIPS oprocz comodo?

(Nightwhiteghost) #14

tak mam staly dostep czasami odlaczam internet by na innym komputerze [laptopie] miec internet

miniport WAN PPPoE [szerokopasmowy radiowka]

(Nightwhiteghost) #15

tak zawsze mam internet gdy jest wlaczony komp

wracajac do tego fw z hips'em to jest jeszcze jakis oprocz comodo?

(Nightwhiteghost) #16

ok zaczolem testowac na vmware pande cloud i widze ze dosyc dziurawa ta ochrona.. :slight_smile: ale moze to uzupelni mbam i ten comodo albo PF

(Nightwhiteghost) #17

ok mam teraz tak:

-Comodo Firewall [sam firewall bez av]

-MBAM Pro

-I teraz zastanawiam sie nad av bo w moich testach 50% skutecznosci wolno skanuje chodz nie wykorzystuje ramu i procka

jestesce pewni ze ta panda to dobry av?

(Acorus) #18

Ładuj Avasta i będzie dobrze.

(Nightwhiteghost) #19

no coz znowu musze go instalowac :frowning: dopiero co go odinstalowalem bo mi sie nie podobal

(Acorus) #20

Nie musi Ci się podobać.Ważne że jest skuteczny.