Potrzebna opinia na temat antywirusów

Potrzebuję opini na temat 3 antywirusów a mianowicie:

-VIPRE Antywirus Premium 4

-Dr.Web Secure Space

-Norton internet security

Tak wiec czekam na relacje z waszych przeżyć z tymi programami albo jakies uwagi

O VIPRE nic nie słyszałem nigdy, Dr. Web Space Pro - o samym Space nie słyszałem, ba, nawet google wywala inne wyniki (Secure Space), ale ogólnie jest znany z CureIt!, który jest całkiem niezły.

No a o Nortonie możesz znaleźć setki opinii, nawet na tym forum.

no moze pomylilem nazwe dr web’a sorki zaraz poprawie… :?

wlasnie mnie interesuje jakakolwiek opinia lub jakas rade dotyczaca stosowania tego programu skutecznosc…obciazenie…lub cos bo zastanawiam sie nad kupnem dr weba lub jakiegos platnego programu [internet security] i te mi sie nasunely na mysl [potrzebuje czegos profesjonalnego] wiec chce sie czegos dowiedziec na temat tych 3 av

Obejrzyj i sam zdecyduj. :smiley:

VIPRE Antivirus Premium najlżejszy i najszybszy antywir do tego wykrywalność malware bardzo dobra warty ceny.

NIS bardzo lekki świetna wykrywalność też warty ceny.

acha dzieki za linki :slight_smile:

VIPRE tylko po angielsku :razz:

zastanawiam sie nad instalacja dr weba ale slyszalem ze duzo osob ma problemy z jego odinstalowaniem i nie jestem pewny moze ktos inny mial go na komputerze chociarz trial?

Dr.Web to świetny skaner na żądanie. Do codziennego użytku polecam Malwarabytes Anti-Malware -> http://www.instalki.pl/programy/downloa … lware.html.

MBAM juz mam czyli sprobuje dr weba

Dodane 22.07.2011 (Pt) 10:46

takie pytanie tylko czy mi pc nie padnie? bo widzialem komentarze na temet tego programu …ze jak zainstalowali i uruchomili ponownie to im pc padl…

512RAM

AMD Sepron 1.80GHz 3000+

Oty :arrow: Cyberprzestrzeń.

A za spam nagroda :stuck_out_tongue:

wlasnie chodze po bardzo zawirusowanych stronach [zwykle] i wole cos co jest skuteczne nie zawsze lekkie

i ta Panda razem z tym firewallem i MBAM [w wersji PRO] ma mnie uchronic?

Dodane 22.07.2011 (Pt) 12:53

nie musi byc po polsku angielski tez znam…

vipre przetestowalem teraz i blokowal doslownie internet i wszystkie wychodzace polaczenia systemowe :x

Comodo fw mi zawiesza system na 10 sek przy wlaczanu komputera

wyprobuje ten zestaw co mi podaleś

jest jakis firewall co ma HIPS oprocz comodo?

tak mam staly dostep czasami odlaczam internet by na innym komputerze [laptopie] miec internet

miniport WAN PPPoE [szerokopasmowy radiowka]

tak zawsze mam internet gdy jest wlaczony komp

wracajac do tego fw z hips’em to jest jeszcze jakis oprocz comodo?

ok zaczolem testowac na vmware pande cloud i widze ze dosyc dziurawa ta ochrona… :slight_smile: ale moze to uzupelni mbam i ten comodo albo PF

ok mam teraz tak:

-Comodo Firewall [sam firewall bez av]

-MBAM Pro

-I teraz zastanawiam sie nad av bo w moich testach 50% skutecznosci wolno skanuje chodz nie wykorzystuje ramu i procka

jestesce pewni ze ta panda to dobry av?

Ładuj Avasta i będzie dobrze.

no coz znowu musze go instalowac :frowning: dopiero co go odinstalowalem bo mi sie nie podobal

Nie musi Ci się podobać.Ważne że jest skuteczny.