Potrzebna pomoc w wyborze laptopa

Witam,

Mam pewien problem… otoz mam zamiar kupic laptop jednak nie wiem jak to jest z kartami graficznymi w nich… bylbym bardzo wdzieczny gdybyscie pomogli mi wybrac ten jeden :stuck_out_tongue: nizej wypisze parametry owych laptopow znalezionych w angli

1st

ACER ASP 5920G.041

Screen size: 15"

Procesor: Intel Core 2 Duo 2GHz

RAM: 2048mb

Hard Drive: 250GB

Graphic Card: NVIDIA GF 8600 256 MB

Cena: 499 funtow

2nd

Samsung R700

Screen size: 17"

Procesor: Intel Centrino 2 P7350 2GHz

RAM: 4Gb DDR3

Hard Drive: 250GB

Graphic Card: NVIDIA GEFORCE 9300M GS 256mb

Cena: 699 funtow

3rd

ACER ASP 5920G

Screen size: 15"

Procesor: Intel Core 2 Duo T5750 2GHz

RAM: 4GB DDR2

Hard Drive: 250GB

Graphic Card: (tego wlasnie nie bardzo rozumiem…) Up to 1536MB ATi Mobility Radeon HD 3470 HyperMemory

Cena: 599 funtow

Przepraszam ze tak malo pisze ale to moj pierwszy laptop i nie wiem co jest tak naprawde w nim wazne jezeli mam cos dodac to prosze napisac co… przewaznie uzywany bedzie do gier MMORPG… chyba ze macie cos tego typu do ceny 700funtow maksymalnie :stuck_out_tongue: nie wiem jak teraz stoi funt wiec nie przelicze tego ;p

Z gory dziekuje

brałbym 3. ale pomyś może o jakims asusie,dobry sprzet

tylko prawde mowiac nie rozumiem o co z ta karta chodzi :roll: poczekam jeszcze na jakies 2 opinie czy 3 bo musze miec pewnosc :stuck_out_tongue:

Też bym wzioł zestew 3 :wink:

A chyba chodzi o to że karta jest powiekszona … może zrobili (combo) jeżeli można :slight_smile:

w tym ostatnim jest karta: ATi Mobility Radeon HD 3470 HyperMemory a Up to 1536MB oznacza że ta karta posiada 256MB pamięci która może być rozszerzona poprzez wykorzystanie RAMU komputera max do 1536MB

jak chcesz go do gier MMORPG a tymbardziej jak będziesz instalował xp to zdecydowanie polecam 1. W 1 jest chyba lepsza ta karta graficzna niż w 3 a te 4 giga ramu to i tak nie będą ci do niczego potrzebne a “stówke” będziesz miał w kieszeni !

aaaaa to {ciach} :stuck_out_tongue: mam nadzieje ze te inne dodatki ktorych nie wpisalem duzego znaczenia nie mialy :slight_smile:

loooooooool no wszyscy udzielają ci opini na temat tego co widzą :smiley: jak do drugiego dodają drugi laptop gratis + 10 lat gwarancji a nie napisałeś o tym to bierz ten drugi :smiley:

nie przesadzajmy :stuck_out_tongue: ale wg Ciebie takze ten 3 powinienem brac?

To jest karta dedykowana która korzysta z RAMu laptopa. Możesz z tego pociągnąć max 1536MB :wink:

ok to juz rozumiem ale pytam ponownie czy ten 3 naprawde najlepszy? xD

jeśli żadne z wymienionych przez ciebie lapów nie wyróżnia się jakimiś bajerami o których nie wspomniałeś (BT, czytnik kart, złącza, czytnik linii papilarnych) to brałbym 1

weź ten drugi

Samsung. Bez wątpliwości. I to nie tylko dlatego, że jest droższy :wink: Samsung produkuje wszystkie podzespoły dla swoich laptopów, w przeciwieństwie do Acerów. U nas ta marka nie jest tak doceniana na zachodzie, ale jest to spowodowane tylko tym, że Samsung dopiero wchodzi na polski rynek. Poza tym procesor. U nas za taką cenę kupisz coś z serii T2xxx. I pamięć DDR3 :slight_smile: Cud miód. Bierz bez zastanawiania. I nie słuchaj się ludzi, którzy mówią, że warto poświęcić DDR3 za czytnik linii papilarnych :wink:

Pozdrawiam

Daruj sobie ACERy, a może poszukaj gdzieś to sam sobie złożysz zestaw VBI (UK eBuy).

VBI? Nie dla zwykłego użytkownika. A lepszego komputera za taką cenę nie znajdziesz. Tak apropo - znalazłeś to w necie, czy jesteś w UK i sam sobie sprowadzisz?

BoogeyMan ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

OTy kosz i /dev/null.

bardzo przepraszam ze nie uzywam polskich znakow jednak to nie odemnie zalezy… jestem w angli na komputerze z angielskim oprogramowaniem… niestety polskie litery mi nie wchodza… co do tematu to zaraz sie poprawie :slight_smile:

mam nadzieje ze teraz jest ok… tak jestem w UK i poszukuje laptopa dla siebie

Click - dane jednego z laptopow

Dane Samsunga:

Intel Centrino 2 processor P7350.

2GHz processor speed.

3Mb cache.

4Gb DDR3 RAM.

17in screen size.

Resolution 1440 x 900 pixels.

Widescreen.

320Gb SATA hard drive.

Multi-format, dual layer, LightScribe optical drive.

24x CD-ROM read speed.

16x CD-RW write speed.

8x DVD-ROM read speed.

4x DVD-RW write speed.

nVidia GeForce GS9300 graphics card.

256Mb graphics memory.

7-in-1 media card reader - compatible with MMC, MS, MS Pro, SD, SDHC, xD, cards.

4 USB ports.

1 Ethernet port.

HDMI output.

RealTek ACL262-GR sound card.

Bluetooth 2.0 EDR.

1.3Mp webcam.

802.11a/b/g/n wi fi enabled.

Microsoft Vista Premium operating system installed.

Software included: Play Camera, Easy Network Manager, Easy Battery Manager, Samsung Update, Magic Doctor, Easy Display Manager, Adobe Acrobat Reader, Microsoft Office 60 Day Trial.

Up to 3 hours battery life.

Size (H)37.7, (W)39.5, (D)27.9cm.

Weight 3.1kg.

A tego najtanszego znalesc nie moglem :stuck_out_tongue: mam nadzieje ze to jakos pomoze ^^

A dla kogo przepraszam bardzo?

np: allegro