Potrzebna strona z wszystkimi aktualizacjami i poprawkami


(Ntteam) #1

Potrzebna strona z wszystkimi aktualizacjami i poprawkami pod Windowsa 2000 Professional wersji Polskiej w formie instalacji (wszystkie dostepne aktualizacje).


(Ryan) #2

Wszelkie źródła alternatywne do MS uważane są za potencjalnie niebezpieczne. Nie polecam pobierać w inny sposób niż z Windows Update. Poza tym - pobranie uaktualnienia wymaga weryfikacji legalności oprogramowania i jest realizowane przez odpowiednią kontrolkę ActiveX na stronie MS. Alternatywne źródła byłyby zatem także uważane za nielegalne (a przynajmniej moim zdaniem powinny :wink:).


(Mw21) #3

Proponuję tę stronę.

http://www.microsoft.com/poland/technet ... fault.mspx

pozdrawiam:

m.w.


(Krogulec) #4

Do Windows 2000 Professional spodziewany jest (prawdopodobnie z końcem miesiąca) zbiorczy "rollup" tj. zbiór wszystkich wcześniej wydanych poprawek. Na razie więc ściągnij wszystko co potrzebne z Windows Update, a jak wyjdzie rollup (o czym na pewno poinformujemy) to ściągniesz go sobie i będziesz miał wszystko w całości.

Pobieranie poprawek nie wymaga jak dotąd weryfikacji legalności posiadanego systemu - chyba pomyliło Ci się :smiley: z opcjonalnymi składnikami (bonusam) oferowanymi dla legalnych użytkowników takimi jak darmowy program graficzny Photo Story, program antywirusowy eTrust EZ Antivirus (na 1 rok), tapety itd.


(Ntteam) #5

Krogulec napisal :

to kiedy mozna sie spodziewac calosci poprawek i czy one beda dostepne na stronie " http://v4.windowsupdate.microsoft.com/c ... efault.asp "

czy beda dostepne na nosniku CD.

Chodzi mi o calosc poprawek (wszystkie).


(Ryan) #6

Krogulec: jeśli mówimy o poprawkach zbiorczych w postaci pobrania SP z MS Downloads - to wymaga. :wink: