Potrzebne Polskie IP

Witam wszystkich. Zanim opiszę moj problem chcialem zaznaczyć, ze szukalem rozwiązania mojego problemu jakies dwa tygodnie. Wszystkie informacje jakie znajdowałem nie byly do końca pomocne choć dzialały.

Więc nie odpowiadajcie proszę “poszukaj na google” albo “to bylo omawiane na forum”. Bo niestety jeśli bylo to nie w tym konkretnym przypadku.

A teraz do rzeczy.

Mieszkam w Edynburgu i chciałbym mieć dostęp do seriali na stronie www.vod.onet.pl.

Problem w tym, że jest to przeznaczone tylko dla ludzi przebywajacych na terenie polski, lub z polskim IP.

Wiec rozpocząlem poszukiwania.

Po 2 godzinach znalazlem program “Real Hide IP”, ktory miał na liscie Polskę i wszystko dzialalo.

Po kilku dniach polska zniknela z listy i zacząłem szukać innych programow.

I już nie znalazłem żadnego, ktory miałby do wyboru polskie IP.

Probowalem też używać polskich proxy.

Wśrod wielu znalezionych stron w internecie żaden polski serwer nie dzialał.

(chyba, że coś źle robiłem? Ale zgodnie z instrukcjami z tych stron na temat proxy)

Programy do zmiany proxy lub bramki proxy pozwalaly wejsć na stronę www.vod.onet.pl, ale pojawial sie komunikat że mam wylaczoną obsługę java script.

A jestem na 100% pewny, że mam właczoną.

Reasumując. Potrzebne mi jest ukrywanie się z moim brytyjskim IP i zamiana go na polskie, żeby moc oglądać seriale ze strony www.vod.onet.pl.

Programy zawiodły (zmieniają co prawda IP ale nie na polskie), a proxy nie działa.

Jakies pomysły?

Uzywam najnowszej wersji Mozilli Firefox, internet mam z Virgin Media 10MB, IP od dostawcy stałe, router dzieli neta na 2 kompy, wszystkie sterowniki i aktualizacje najnowsze, komputery to stacjonarny dell i laptop Aristo (w razie potrzeby podam specyfikacje).

Proszę o pomoc.

W opcjach wielu bramek masz opcje odblokowania Javy.

wystarczy “odptaszyć”.