Potrzebne sterowniki do radeona 9200 na win7

(apanasiuk) #1

Potrzebne są sterowniki do karty graficznej radeon 9200 na nowy windows 7.

(Monczkin) #2

Od czego masz dział Hardware? Czytaj opisy działów zanim założysz temat.

(Gorgoroth) #3

Bez problemu znajdziesz takowe na stronie ATI.

(Monczkin) #4

Gorgoroth , sprawdzałeś? Chyba nie.

apanasiuk , spróbuj zainstalować sterowniki spod Visty. Jeśli się nie uda, zainstaluj sterowniki Omegi. U mnie na Omegach poszło wszystko bez problemu. Temat był już poruszany na forum, z tego co pamiętam.

(Gorgoroth) #5

Fakt, przeliczyłem się z lekka :oops: Nie myślałem, że 9200 pochodzi aż z czasów, kiedy w Egipcie budowano piramidy :?

PS. Na tym cudzie zadziała koledze aero?

(Kwalimir) #6

Sterowników dla Radeona 9200 pod Viste\7 nie ma ani oficjalnych ani omega.

-- Dodane 04.11.2009 (Śr) 10:39 --

Na tej karcie uruchomisz win7 tylko z podstawowym interfejsem.

(apanasiuk) #7

tylko, ze jak ja zainstalowałem windows 7 to strsznie duze sa okna i nie da sie pracowac

(Kwalimir) #8

Tak będzie bo ta karta w windows7 działa jako standardowa karta vga czyli tylko w trybie 2D i tylko podstawowe funkcje.

I jeśli w ustawieniach ekranu nie możesz zmienić rozdzielczości to raczej nic z tym nie zrobisz.

(system) #9

"apanasiuk" daj sobie spokój z Windowsem 7 do czasu wymiany karty graficznej. Nic już z tą kartą nie zrobisz, a i wymiana karty na nowszą ATI Radeon może nic nie zmienić, jeśli na płycie głównej masz jakis stary tzw. chipset, np. nVidia nForce3. W tej sytuacji musiałbyś zmienić kartę graficzną na jakiegoś, nowszego GForca. Krótko mówiąc: przeszedłem to co Ty i trzeba było modernizować komputer.

(levisek82) #10

apanasiuk jak instalowałem Viste to na systemowym sterowniku było OK a mam kartę taką samą jak Ty więc z Windows 7 też powinno być Ok

(Kwalimir) #11

Nawet gdy masz starszy chipset nie gra roli czy wymienisz na kartę ATI(od Radeon 9500) czy NVIDIA(od serii 5...FX).

Ważne jest czy są sterowniki pod ten chipset.