Potrzebne sterowniki do radeona 9200 na win7

Potrzebne są sterowniki do karty graficznej radeon 9200 na nowy windows 7.

Od czego masz dział Hardware? Czytaj opisy działów zanim założysz temat.

Bez problemu znajdziesz takowe na stronie ATI.

Gorgoroth , sprawdzałeś? Chyba nie.

apanasiuk , spróbuj zainstalować sterowniki spod Visty. Jeśli się nie uda, zainstaluj sterowniki Omegi. U mnie na Omegach poszło wszystko bez problemu. Temat był już poruszany na forum, z tego co pamiętam.

Fakt, przeliczyłem się z lekka :oops: Nie myślałem, że 9200 pochodzi aż z czasów, kiedy w Egipcie budowano piramidy :?

PS. Na tym cudzie zadziała koledze aero?

Sterowników dla Radeona 9200 pod Viste\7 nie ma ani oficjalnych ani omega.

Dodane 04.11.2009 (Śr) 10:39

Na tej karcie uruchomisz win7 tylko z podstawowym interfejsem.

tylko, ze jak ja zainstalowałem windows 7 to strsznie duze sa okna i nie da sie pracowac

Tak będzie bo ta karta w windows7 działa jako standardowa karta vga czyli tylko w trybie 2D i tylko podstawowe funkcje.

I jeśli w ustawieniach ekranu nie możesz zmienić rozdzielczości to raczej nic z tym nie zrobisz.

“apanasiuk” daj sobie spokój z Windowsem 7 do czasu wymiany karty graficznej. Nic już z tą kartą nie zrobisz, a i wymiana karty na nowszą ATI Radeon może nic nie zmienić, jeśli na płycie głównej masz jakis stary tzw. chipset, np. nVidia nForce3. W tej sytuacji musiałbyś zmienić kartę graficzną na jakiegoś, nowszego GForca. Krótko mówiąc: przeszedłem to co Ty i trzeba było modernizować komputer.

apanasiuk jak instalowałem Viste to na systemowym sterowniku było OK a mam kartę taką samą jak Ty więc z Windows 7 też powinno być Ok

Nawet gdy masz starszy chipset nie gra roli czy wymienisz na kartę ATI(od Radeon 9500) czy NVIDIA(od serii 5…FX).

Ważne jest czy są sterowniki pod ten chipset.