Potrzebne sterowniki do skanera: Goodmans GSC 12

(Darekt6) #1

Witam bardzo serdecznie!

Zakupiłem skaner, lecz w pakiecie oprogramowania dostałem tylko program do obróbki zdjęć.

Potrzebuję odpowiednich sterowników, oprogramowania do skaneru Goodmans GSC 12/24 Flatbed Scanners

Proszę o proponowane linki lub pomoc.

Nie mogę nigdzie znaleźc strony dystrybutora, ale tam raczej nie będzie tego typu oprogramowania.

-- Dodane 11.08.2010 (Śr) 17:51 --

I zapomniałem doda do XP bez żadnego SP

-- Dodane 11.08.2010 (Śr) 17:58 --

no i jeszcze Service Pack 3

(Agatonster) #2

darekt6 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(igrek) #3

http://www.driverssoftware.com/drivers. ... iver/23008

Spróbuj tych

(Darekt6) #4

Zainstalowałem, lecz bez skutku. po instalacji uruchomił mi się program driver access do skanowania sprzętu w komputerze - w którym muszę wykupic klucz za pewną kwotę.

Co mam robic?

Te linki to raczej nie są sterowniki.

proszę b. o pomoc.

(cenart) #5

Witaj. Nie wiem czy to aktualne.... Ja miałem kiedyś problem ze starym laptopem DELL ciotki: chodziło o sterownik USB i coś tam jeszcze. Na wskazanej Tobie stronie też byłem i też zaproponowano mi wykupienie dostępu. Pomogłem sobie programem DriverMax:

http://www.innovative-sol.com/drivermax/

Jest on co prawda generalnie płatny ale jest też wersja free z pewnymi ograniczeniami: np. dziennie możesz wyszukać, zciągnąć i zainstalować tylko dwa sterowniki -> nie powinno Ci to przeszkadzać. Program zeskanuje Ci system i wskaże brakujące lub przestarzałe sterowniki -> nie zapomnij podpiąć skanera i go włączyć. Mozliwe, że podobnie do mnie, pomożesz sobie tym programem bo ze sterownikami za free do tego skanera faktycznie jest problem.

Pozdrawiam

(Darekt6) #6

Witam ponownie, próbowałem już tego programu. Lecz daremnie. Nie jest on funkcjonaly nie znalazł mi potrzebnych sterowników, których poszukuję nadal. Prosze o pomoc. Temat jest nadal aktualny.