Potrzebne sterowniki do skanera: Goodmans GSC 12

Witam bardzo serdecznie!

Zakupiłem skaner, lecz w pakiecie oprogramowania dostałem tylko program do obróbki zdjęć.

Potrzebuję odpowiednich sterowników, oprogramowania do skaneru Goodmans GSC 12/24 Flatbed Scanners

Proszę o proponowane linki lub pomoc.

Nie mogę nigdzie znaleźc strony dystrybutora, ale tam raczej nie będzie tego typu oprogramowania.

Dodane 11.08.2010 (Śr) 17:51

I zapomniałem doda do XP bez żadnego SP

Dodane 11.08.2010 (Śr) 17:58

no i jeszcze Service Pack 3

darekt6 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://www.driverssoftware.com/drivers. … iver/23008

Spróbuj tych

Zainstalowałem, lecz bez skutku. po instalacji uruchomił mi się program driver access do skanowania sprzętu w komputerze - w którym muszę wykupic klucz za pewną kwotę.

Co mam robic?

Te linki to raczej nie są sterowniki.

proszę b. o pomoc.

Witaj. Nie wiem czy to aktualne… Ja miałem kiedyś problem ze starym laptopem DELL ciotki: chodziło o sterownik USB i coś tam jeszcze. Na wskazanej Tobie stronie też byłem i też zaproponowano mi wykupienie dostępu. Pomogłem sobie programem DriverMax:

http://www.innovative-sol.com/drivermax/

Jest on co prawda generalnie płatny ale jest też wersja free z pewnymi ograniczeniami: np. dziennie możesz wyszukać, zciągnąć i zainstalować tylko dwa sterowniki -> nie powinno Ci to przeszkadzać. Program zeskanuje Ci system i wskaże brakujące lub przestarzałe sterowniki -> nie zapomnij podpiąć skanera i go włączyć. Mozliwe, że podobnie do mnie, pomożesz sobie tym programem bo ze sterownikami za free do tego skanera faktycznie jest problem.

Pozdrawiam

Witam ponownie, próbowałem już tego programu. Lecz daremnie. Nie jest on funkcjonaly nie znalazł mi potrzebnych sterowników, których poszukuję nadal. Prosze o pomoc. Temat jest nadal aktualny.