Potrzebny dobry program antywirusowy

Jestem nowy na tym forum, jeśli taki temat już występował na tym forum to z góry przepraszam. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaki najlepiej program antywirusowy kupić?

ja używam zestawu ESET smart Security 3.0.684 :smiley: jest b. dobry, aktualizuje bazę wirusów nawet po kilka razy na dzień, i nie spowalnia komputera :smiley: :smiley: :smiley: sam program występuje również pod nazwą NOD 32 :smiley:

w internecie i na stronie producenta ( http://www.eset.eu/home) są wersje testowe na okres próbny (30dni) :smiley:

polecam :smiley: :smiley: :smiley:

G DATA AntiVirus + Firewall 2009 http://sklep.gdata.pl/

wybór zależy od ciebie,wypróbowałem kilkanaście nie ma niezawodnego

darmowy - Avast

płatny - Kaspersky

płatny - Nod - nie muli dobry

a oprócz antywirusa - dobra zapora, sam mam Outpost Firewall Pro 2009.

Zobacz aktualny ranking zabezpieczeń. Polecam Avire premium lub Kaspersky

popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Znam Avasta, calkiem dobry i faktycznie darmowy. ale tutaj jest trudniejszy problem bo to ma byc antywirus do małej firmy i musi byc z licencja i jednoczesnie łatwy w obsłudze. To co radzicie?

Polecam Nod32

Nie znam Nod-a. Możesz coś napisać o parametrach. Są jakieś wady?

Ale ja bym wskazał na Kasperskiego . Licencje na 1 stanowisko kupisz gdzieś za 120zł . Obecnie Kaspersky wygrywa wszystkie testy antywirusowe i jest zdecydowanie najpopularniejszy .

NOD32 to program antywirusowy a ESET Smart Security to pakiet zabezpieczający . Eset Smart Security nie występuje pod nazwą NOD32

Używam Noda już kilka lat, do tego tylko zapora Windowsa i ten zestaw nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Do tego ewentualnie w miarę potrzeby Trojanremover. Kasperski, hm… osobiście mam kiepskie doświadczenia ale to lata temu było, teraz faktycznie od dłuższego już czasu testy wyglądają obiecująco. Uważam, że jest to poprostu kwestia przyzwyczajenia. Co do zapory, Eset jest początkujący w tym yemacie, ich specjalnością jest antywirus, zaporę można zastosować inną. Tak naprawdę, to nic nie jest niezawodne. Niestety :frowning: jasio96 sory ale sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz

a chwilę puźniej

chodziło mi o to że w skład ESET smart Security wchodzi program antywirusowy NOD 32 który można pobrać oddzielnie :smiley:

małem styczność z większością popularnych antyvirusów i jak na obecną chwile najlepiej jak dla mnie pracują u nie AVIRA na XP oraz Norton IS 2009 na systemie Vista

słyszałem dzisiaj o programie antywirusowym Panda. Czy może któś miał z nim styczność? Korzystał ktoś z tego antywirusa?

Odradzam, mało skuteczna zabawka z cukierkowatym wyglądem i solidnym apetytem na zasoby komputera.

Możesz napisać jakieś konkrety? Co jest z Pandą nie tak. Rzecz wyglądu to rzecz gustu. Więc co konkretnie nie pasowało.

Kiedyś po roku działalności Pandy na komputerze klientki zainstalowałem jej Nortona (który też nie był w tym czasie w czołówce na rynku) i znalazł ponad 100 wirusów i innego śmiecia.

:o

Ok, nie mowie że tak moglo nie byc ale jak sam wiesz oprogramowanie jak i sam sprzet komputerowy zmienia sie w zasadzie z sekundy na sekundę i to co kiedys bylo kiepskie dzisiaj moze byc juz całkiem dobre. Z różnych opinii zdążyłem sie dowiedziec że Panda znacznie udoskonaliła system wykrywania wirusów jesli tak mozna powiedziec i opiera sie on na wzajemnej wymianie informacji przez wszystkich uzytkowników

Potrzebuje dobrego programu antywirusowego z faierwoolem . Mam do dyspozycji 200zł co polecacie ( antywirus do wykorzystywania w domu ) . Czy ktoś by polecał arcavira ?? Z góry dzięki :P:)

Aktualnie w MediaMarkt jest Norton 360 v3 ( licencja na 3 komputery ) - kosztuje 159 zł

Uważam, że to naprawdę dobra cena…