Potrzebny nowy procesor

Witam chciałbym zakupić nowy procesor słabo znam się na tym sprzecie , wole grac głównie potrzebny mi komp do grania bo do pracy mam laptopa .Posiadam gry takie jak np black ops , homefront , lecz niestety troszke tna na moim sprzecie który podaje niżej , dokładnie nie wiem czy to zależy od procesora ale mam nadzieje ze wy mi w tym pomożecie :stuck_out_tongue:

wiec tak płyte główną mam asus M2n68 plus sata 3gbs ddr2 1066

karta graficzna radeon hd 5450 512mb ddr3

zasilacz modecom 400w

procesor amd athlon 64 x2 5200 plus

i 2 gb ram ddr2 (pewnie trzeba kupic wiecej :stuck_out_tongue: )

Z gory dziekuje za chec udzielenia odpowiedzi i czekam na propozycje

Twojemu komputerowi przydał by się nowy procesor (jak sam stwierdziłeś) i karta graficzna jeśli używasz go do gier.

Podaj budżet jakim dysponujesz na rozbudowę komputera. Prawdopodobnie razem ze zmianą procesora i grafiki potrzebny będzie nowy zasilacz.

Podaj dokładny model zasilacza lub zrób zdjęcie tabliczki informacyjnej na zasilaczu.

modecom feel 400 to jego pelna nazwa, narazie zalezalo by mi na zmianie procesora grafike puki co chcialbym zostawic chyba ze wymiana samego procka nic nie da , myslalem nad prockiem amd phenom 2 x3 albo x4 z tym nie wiem czy modele powyzej x3 podchodza do mojej plyty glownej i to jest dobry procesor bo rozne sa opienie na forum a jesli chodzi o cene to tak podobna do phenoma 400-500 zł A karta taka lepsza grafficzna w jakiej cenie jest :stuck_out_tongue: ale narazie to bym raczej postal na zmianie proca .