Potrzebny nowy procesor

(Psembol) #1

Witam chciałbym zakupić nowy procesor słabo znam się na tym sprzecie , wole grac głównie potrzebny mi komp do grania bo do pracy mam laptopa .Posiadam gry takie jak np black ops , homefront , lecz niestety troszke tna na moim sprzecie który podaje niżej , dokładnie nie wiem czy to zależy od procesora ale mam nadzieje ze wy mi w tym pomożecie :stuck_out_tongue:

wiec tak płyte główną mam asus M2n68 plus sata 3gbs ddr2 1066

karta graficzna radeon hd 5450 512mb ddr3

zasilacz modecom 400w

procesor amd athlon 64 x2 5200 plus

i 2 gb ram ddr2 (pewnie trzeba kupic wiecej :stuck_out_tongue: )

Z gory dziekuje za chec udzielenia odpowiedzi i czekam na propozycje

(Szotek5) #2

Twojemu komputerowi przydał by się nowy procesor (jak sam stwierdziłeś) i karta graficzna jeśli używasz go do gier.

Podaj budżet jakim dysponujesz na rozbudowę komputera. Prawdopodobnie razem ze zmianą procesora i grafiki potrzebny będzie nowy zasilacz.

Podaj dokładny model zasilacza lub zrób zdjęcie tabliczki informacyjnej na zasilaczu.

(Psembol) #3

modecom feel 400 to jego pelna nazwa, narazie zalezalo by mi na zmianie procesora grafike puki co chcialbym zostawic chyba ze wymiana samego procka nic nie da , myslalem nad prockiem amd phenom 2 x3 albo x4 z tym nie wiem czy modele powyzej x3 podchodza do mojej plyty glownej i to jest dobry procesor bo rozne sa opienie na forum a jesli chodzi o cene to tak podobna do phenoma 400-500 zł A karta taka lepsza grafficzna w jakiej cenie jest :stuck_out_tongue: ale narazie to bym raczej postal na zmianie proca .