Potrzebny plik MatroskaSplitter.ax

Witam wszystkich!

Potrzebuję plik “c:\windows\system32\MatroskaSplitter.ax”. Jeżeli ktoś ma ten plik na swoim komputerze to prosze o upload na jakąś stronkę.

Pozdrawiam.

czy chodzi o to ? http://www.free-codecs.com/Matroska_Spl … wnload.htm

MalyEdiPl , MalyEdiPl ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Agaton - Przepraszam.

luki2114 - niestety nie pomogło. Chodzi mi o problem, że wszystko co otworzę(.mp3, .aac, xvid, .avi), wyskakuje mi problem że "Nie znaleziono pliku c:\windows\system32\MatroskaSplitter.ax, lub jest on uszkodzony). Po jakiś 3 dniach od błędów, nie pokazuje mi się teraz ten błąd. Dlatego zapamiętałem jakiego pliku potrzebuje. A teraz gdy nie wyskakuje mi błąd, musze czekać około 5 minut, żebym mógł odtworzyć film, piosenkę. A gdy poczekam te 5 minut i uruchomi mi się piosenka, już nie muszę czekać, jeżeli zmienię na inną. Trochę dziwna sprawa. Prosze o szybką pmoc.

P.S Co najciekawsze, gdy instaluję Matroska Splitter, to przy instalacji wyskakuje mi błąd(Could not find c:\windows\system32\MatroskaSplitter.ax).