Potrzebny program

(Futurem) #1

Dzien dobry - zwracam sie z uprzejma prozba o podanie mi linku albo nazwy programu ktory bedzie gromadzil informacje o moim internecie tzn np co minute bedzie wysylal ping do serwa albo jakiejs strony, poto by sprawdzal kiedy jest internet a kiedy nie natepnie bedzie zapisywqal to w dzienniku co dzien, co tydzien, co miesiac i podliczal ile godzin neta niebylo a ile byl. Potrzebuje ten program poniwaz mam neta od pewnej firmy na laczu radiowym, niestety niemoge zmienic na neostrade bo w mojej okolicy jeszcze niema, a w umowiem z ta firma nie ma nic po zatym ze jesli bedzie przerwa w dostawie internetu od czasu zgloszenie czyli do 24 godz to mi obniza abonamwnt czy cos takiego, a niestety neta niema czasme godzine, 2, 3 a nawet 10 nie wiecij niez 24 - i tak sie czesto dzieje. Dlatego potrzebuje taki program ktory bedzie spisywaw info kiedy jest a kiedy nie ma neta i tej firmie to pokaze. Naszcescie TEPSA ma do konca 2005 roku zalozuc neo w calej polsce :slight_smile: - jesli mozana to prosil bym o odp na mojego maila -THX

DZIEKI

Złączono Posta : 11.08.2005 (Czw) 11:22

Wiec odpowie mi ktos????

(Dymitdom) #2

Z programem ci nie pomogę, ale firma ta to jakiś szajs... Co im pokażesz, logi? To ci powiedzą że nie uzywaleś ich softa lub cos podobnego.

Jeżeli płacisz firmie, to poczytaj sobie umowę. Wrzuć jakieś newralgiczne kawałeki, to powiem ci czy sa zgodne z prawem, bo czasami umowa umową a prawo prawem.

Ta firma ma jakąs nazwę, jakąś infolinię?