Potrzebny wentylatorek do moddingu kompa

chciałbym kupić podświetlany diodowo wentylatorek do chłodzenia procka, jednak wszędzie gdzie byłem,

można było kupić jedynie całe zestawy chłodzące wraz z radiatorem, a mi chodzi jedynie o wentylek do swojego skromnego moddingu,

można gdzieś kupić taki wentylek ??

A ja słyszałem, że takie wentylatory z światełkami, duperelkami są głośne.

GMajka12 , ale wiesz takie dzieciaki muszą mieć radoche , że coś im świeci w komputerze :slight_smile: Przykre, ale prawda…

jarekm26 , chcesz mieć modding, kup takie sobie specjalne diody przyklej i będziesz miał cichy 0 dB , ladnie podświetlony komputerek w środku… Natomiast nie kombinuj z takimi rzeczami, bo to będzie działało jak suszarka i będzie wielki płacz, że coś nie tak, że głośno…

w d…e mam to czy wam sie to podoba czy nie, jeśli będzie hałasowało, to się zrobi tak że nie będzie hałasowało…

natomiast moje pytanie jest jasne i napisane po polsku… więc proszę odpowiadać na temat albo wcale…

MOże zobacz w takim razie kilka z tych.

jarekm26 , pewnie to co napiszę też masz tam gdzie światło słoneczne nie dochodzi, ale trudno.

Radzę zważać na słownictwo, bo z takim podejściem to tu długo nie pogościsz.

byłem tam ale niestety, na radiator od procka pasują jedynie 7cm, natomiast 8cm będzie za duży…