Potrzebny zasilacz -- Prośba

Witam.

Napiszę wprost. Potrzebuję na jakieś 2 tygodnie zasilacza dla kompa takiego jak jest w moim opisie. Chodzi mi o pożyczenie. Oddaje mój aktualny na gwarancje, bo nie kręci się wentylator i dowiedziałem się że naprawa lub wymiana na nowy może potrwać do 14 dni roboczych i właśnie na ten okres potrzebowałbym zasilacza.

Osoby które są w stanie udostępnić odpowiedni zasilacz na około 2 tygodnie (nie koniecznie musi to być 14 dni roboczych) proszę bardzo o odpowiedź w tym temacie.

Nie pisałbym tego na forum gdyby nie to że można kupić jakiś XXX 400W za 30 zł, ale ja się boje wtedy o cały komputer :smiley:

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam.

Stary naprawde jestes ********* przeciez twoj zestaw to jest prawe jak nic przy tym zasilaczu ktory masz… wiec nawet ten 400W za 30zł… spokojnie Ci to wszystko uciagnie… ********** przeciez nic tak bardzo wymagajacego nie masz w tym kompie…

____________________

Czy zarejestrowałeś się na Forum, by obrażać Userów ? :?

Kolego - to nie to forum -tu kariery nie zrobisz obrażając innych. Polecam szczególnej uwadze.

Agaton

Ja sam wiem jaki zasilacz jest potrzebny do mojego komputera (nie wiem po czym wywnioskowałeś że wystarczy mi spokojnie zasilacz za 30 zł)… może po XP…

Jeżeli może ktoś odpowiedzieć na temat to bardzo proszę.

Dzięki

Widzę, że ktoś tu się w ogóle na zasilaczach nie zna i języka polskiego też nie zna. A co do tanich zasilaczy, to lepiej nie kupować. Mi jeden zepsuł kartę graficzną.