Potrzebuję identyfikacji plików

Czy ktoś mógłby mi pomóc w identyfikacji 3 plików: 2 z nich znajdują się na dysku systemowym C w folderze C:\WINDOWS\Temp i mają nazwy: ZLT0194c.TMP i ZLT0194f.TMP a 3 plik znajduje się w C:\Documents and Settings\cookies i ma nazwę index. Ten ostatni po skasowaniu pojawia się ponownie. Nie jestem w stanie określić czy te 3 pliki są szkodliwe czy też nie. Prosiłbym o informacje. Thnx

te pliki można bezpiecznie usunąć bo te w katalogu temp to są pliki tymczasowe a w cookies jest plik od przeglądania stron www

A mogę prosić o radę jak lub czym te pliki usunąć? Próbowałem już kilku programów, jak Killbox, fileAssassin i jeszcze kilku innych i nic nie daje rady. W trybie awaryjnym tych plików nie widać. A plik “index” usunąłem i pojawił się ponownie. Wydaje mi się że plik index ściąga pliki cookie, które z kolei Panda wykrywa jako spyware.

Dwa pierwsze to pliki tymczasowe możesz je usunąć bez problemu jeśli nie korzysta z nich żaden program ,ten trzeci możesz nie tracić czasu na skasowanie go bo i tak powróci to plik systemowy przeglądarki.Dwa pierwsze jeśli po usunięciu powrócą zobacz czy jakiś program np.antywirus nie korzysta z nich ,jeśli nie zajmują miejsca dużo nie musisz ich usuwać . :wink:

jeśli nie możesz w eksploratorze plików to znaczy że one są w użyciu możesz również odkurzaczem który ma w sobie moduł usuwania plików

Z szacunkiem dla czarnego888 ale tak jak napisałem, nie mogę usunąć dwóch pierwszych plików. Próbowałem, kilkoma programami i w rtybie awaryjnym. Jest odmowa. Wkleiłem nazwy tych plików do google’a ale nic mi na ich temat się nie znalazło. A utworzone zostały całkiem nie dawno.

odmowa jest bo używają te pliki jakieś programy. jeżeli te programy wyłączysz to wtedy te pliki usuniesz. A w googlach tego nie znajdziesz.

Tyle to ja wiem, że pliki są używane. Tyle tylko, że równie dobrze mogą być używane przez jakieś barachło z sieci. Problem jak je usunąć.

możesz modułem usuwania zablokowanych plików który jest w odkurzaczu

OK. A co to jest ten odkurzacz? Sorki, ale pierwszy raz się z tym określeniem spotkałem. Jakieś wskazówki?

Czy masz jakiś program Firmy “Zone Lab” (np. Firewall)?

Jeśli tak, to to są jego pliki.

jessi

to jest program oczyszczający windowsa

To Jessica: Wielka Dziękóweczka Dziewczyno, Kontener buziaków dla Ciebie !!