Potrzebuję internetu na miesiąć, co wykombinować?

Witam

Przenoszę internet do nowego mieszkania, przeniesienie go może zająć nawet miesiąc… W takiej sytuacji na ok.3tygodnie mogę zostać bez internetu. I teraz pytanie czy istnieje jakaś opcja internetu na jeden miesiąc? Wiadomo że nie podpiszę żadnej umowy na rok czy na 24miesiące, bo nie będę potem płacił dwukrotnie za internet. Czytałem o internecie na kartę np. w Play, ale jestem w temacie kompletnie zielony, nie mam pojęcia jak to działa, jaką opcję musiałbym wybrać tzn. za jaką kwotę, czy potrzebuję jakichś urządzeń do komputera, by móc z takiego internetu korzystać i w ogóle nie wiem na jakiej zasadzie to działa? Dodam że mam komputer stacjonarny. Nie chodzi teraz też o jakieś szaleństwa, po prostu potrzebuję na ten okres jakiegoś internetu, by jakoś przetrwać :slight_smile: Chodzi o przeglądanie stron, poczta, gg, youtube, słuchanie muzyki. Byle przeżyć ten miesiąc :slight_smile:

Będę wdzięczny za wszelkie rady

Pozdrawiam

Albo kup modem na kartę sim i znajdź tutajofertę odpowiednią dla siebie.

pozdrawiam

Na jeden miesiąc nie opłaca się kupować modemu. Większość obecnych telefonów ma możliwość pracowania jako modem 3G czy to przez USB, czy przez WiFi (funkcja routera w smartfonie). Nie patrz nawet na oferty Internetu mobilnego na pre-paid, bo ceny są nieciekawe, o wiele lepij wyjdziesz na pakietach dla telefonii na pre-paid. W większości przypadków dostaniesz pakiet 3GB, ale o YT możesz zapomnieć, te 3GB zje Ci w dwa dni. Słuchanie muzyki czy radio online starczy Ci na dłużej, ale filmy zjedzą Ci transfer w dzień lub dwa (mówię o intensywnym użytkowniu owego serwisu). Taki pakiet ma Play, ale jeszcze lepszy ma, np. Nju. Tak naprawdę wszystko zależy od Twoich potrze, tak więc oferta, która dla mnie jest korzystna, nie musi być dobra dla Ciebie.