Potrzebuję mapy

prosze o pomoc - słyszałam ,że można na geogle yearth ściągnąć dokładna mape rond z bliska - mam ten program ale nie umiem tam się poruszać .potrzebna mi jest ta mapa bo mam w piątek egzaminy no i mam problem z rondami . prosze pomóżcie mi -te ronda sa w szczecinie :frowning: problem mój jest taki ,że nieumiem i niewiem w którym momencie zjechać na kolejne pasy -wew. zew. i w ten sposób gdybym miała mapę to wyrysowałabym sobie co igdzie?

Bez obrazy jeżeli tego nie umiesz to jaki to instruktor ciebie szkolił przeczytaj dokładnie o zmianie pasa , kiedy używamy

kierunkowskazów ,jak to będziesz wiedział to sobie poradzisz a nie jakieś zdjęcia satelitarne ty po prostu nie znasz przepisów .Jestem kierowcą zawodowym z 35- letnim stażem ale jak patrzę na tych instruktorów co teraz uczą ,wystarczy zdać egzamin i już wielki instruktor a później są takie efekty podstawa powtórka znaków - kto ma pierwszeństwo i kiedy - zmiana pasa ruchu - kiedy używamy kierunkowskazów

+KODEKS DROGOWY sie kłania.W podręcznikach z których sie uczyłeś są rysunki skrzyżowań nie tylko rond wracamy do źródeł

KODEKS + ZNAKI

A tak żeby cię całkiem nie zgnębić są programy szukaj w Google

oto przykłady

Prawo jazdy 2008

Testy na prawo jazdy Kwiecień 2007 ver.2.9.97 PL

Testy na Prawo-Jazdy 2007(po zmianach)

Twoje Prawo Jazdy [PL]

Kurs na Prawo Jazdy A i B [PL]

Prawo jazdy Pomoce naukowe 2

Prawo jazdy z Jerzym Bitnerem Znaki ostrzegawcze [PL] [VCD]

Twoje Prawo Jazdy [PL]

Prawo jazdy Testy B program komputerowy dla każdego [PL]

Prawo jazdy od A do Z kat.ABCD 03.2008 + EuroTEST kat.B

Symulator jazdy

3D Driving School

link - http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? … a=40954633 :o :o #-o #-o :lol: :lol: =D>

link - http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

realmadryt-35lat stażu jako kierowca zawodowy-nono #-o a ile to lat masz chłopczyku?? :stuck_out_tongue:

virex31 gogle earth nie jest zbytnio aktualne tzn.te zdjęcia nie są np.z wczoraj i może zdarzyć się tak że co innego będzie na zdjęciu a na’’ żywo’’ np.pasy itp,-najlepiej pożycz od kogoś skuter -wiadomo nie trzeba prawka-i poszalej sobie po rondzie do woli :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (dziewczynką jesteś?) :lol: pozdrawiam-grunt to się nie przejmować

dzięki wam ludziska - realmadryt., spoko facet z ciebie i dzięki dzięki-. a ten u góry onimusz 666 więcej pokory :evil: [-X :2gunfire: już nie potrzebuję pomocy . mam jyż czego chciałem

chłopczyku przeczytaj #-o #-o :oops: :oops:

kolego jeszcze kilka lat i emerytura jak cię to ciekawi i domyśl sie teraz ile mam lat od jakiego wieku kierowcy zawodowi przechodzą na emeryturę . :o :o :lol: :lol:

Polecam http://zumi.pl

Znajdziesz odpowiednie miejsce, robisz zrzut ekranu, później program do obróbki obrazu i gotowe. :slight_smile:

realmadryt-spoko ‘‘stary’‘to był taki żart-sam mam prawko 18lat i szanuję innych kierowców tym bardziej zawodowych-ciężki kawałek chleba-płaca raczej nie najlepsza no chyba że kierowca tira ten to ma dobrze -jak marynasz-w każdym’’ porcie’'dziewczyna :lol:

virex31-zdecyduj się albo jesteś chłopcem albo dziewczynką-i nie obrażaj się-lubię sobie czasem pożartować.

wiem że teraz ciężko zdać prawko(2 miesiące temu zdał mój brat) ja zrobiłem w wojsku więc na pewno było mi łatwiej. :lol: pozdrawiam :stuck_out_tongue: