Potrzebuje nowszych sterowników do VIA/S3G UniChrome Pro IGP

Witam.

Potrzebuje nowszej wesji sterowników do karty graficznej VIA/S3G UniChrome Pro IGP, zainstalowana na notebooku California Access model M665S. Sterownik który posiadam jest datowany na 26.07.2006. Jeśli potrzeba jeszcze jakiś danych to piszcie postaram się pomóc ja niestety nie mogłem znaleźć odpowiednich sterów , będę wdzięczny za pomoc.

tu masz nowsze (z 2.11.2007):

http://ftp.ca.pl/pub/caM665S/sterowniki_XP/02_Video.zip

PS. Dostałeś bana na googlach?

nie popostu nie bardzo wiem jak skutecznie szukać dzięki za pomoc

wchodzisz na stronę producenta, szukasz model lapka a tam graphic driver i to by było na tyle :slight_smile:

Jest problem. Zainstalowałęm ten sterownik do którego dałeś mi link ale nie jestem pewny czy się zaktualizował. Data nadal jest taka sama. 26.07.2006?? Próbowałem to instalować przez setup.exe nic nie dało więc spróbowałem przez aktualizację samemu wybierając lokalizację sterownika.

Dak dla jasności to szukam tego sterownika bo nie mogę normalnie przez skypa pogadać, jak rozmawiam z przekazem video to odierany obraz mam w dziwnych kolorach i w pionowych paskach. Podobnie zachowuje się ten nowy probram IPLA do oglądania Euro 2008. Może masz jakieś pomysły jak to rozwiązać ?

odinstalowałeś poprzednie sterowniki zanim zainstalowałeś te które podałem?

masz wbudowana kamerkę czy podłączaną pod USB?

zainstalowałeś stery do kamerki?