Potrzebuje pilnie pomocy z wirusem

Przeglądarka w Chrome i Explorer zmieniła mi się na search-pl.com, wiem że był podobny temat na forum ale dalej nie wiem co robić. Skanowałam Malwarebytes, Adwcleaner, AVG i Avastem i nic nie wykryto. Komputer po wyłączeniu nie wyłącza się tylko pokazuje czarny ekran. Zawiesza się w losowych momentach i internet wolno działa. Prosiłabym również o napisanie prostym językiem bo słabo się znam na komputerach.

Witaj @gabrysia123 na Forum DobreProgramy

Mam na imię Juliusz i będę pomagał Ci rozwiązać problem, z którym do Nas przychodzisz.

===================================================

Główne zasady:

  • Przede wszystkim musisz wiedzieć, że każdy z Nas na Forum DobreProgramy, poświęca swój czas, aby pomagać innym. Czekaj cierpliwie na instrukcje.
  • Bardzo ważne, abyś nie uruchamiał/a żadnych programów i nie wykonywał/a innych poleceń niż te, o które poproszę.
  • Wykonaj wszystkie polecenia, które przedstawię poniżej. Jeśli któreś z nich jest dla Ciebie niezrozumiałe powiadom mnie o tym i nie wykonuj kolejnych kroków.
  • Powiadomię Cię, gdy Twój komputer będzie bezpieczny i będziesz mógł uruchomić program usuwający pozostałości po programach naprawczych.
  • Jeśli nie będziesz odpowiadał/a przez 3 dni na moje polecenia, uznam, że nie potrzebujesz więcej pomocy i temat zostanie zamknięty.
  • Jednocześnie, gdybym Ja nie odpowiadał przez 48 godzin, napisz do mnie na PW z przypomnieniem.

===================================================

Przejrzyj poradnik i użyj programu FRST.
Umieść pliki do wglądu według instrukcji z drugiej części poradnika

===================================================

Pozdrawiam serdecznie

2 polubienia