Potrzebuje pomocy z Ram a właściwie porgramem do niego :(

Mam problem, niejestem na razie w stanie kupić pamięci Ram ale szłyszałem, że istnieje taki program który zmyla czy cośtakiego i pamięcią ram staje sie dysk twardy. Czy to prawda jeśli tak to prosze o linki takich programów a jeśli nie ma to co mi poradzicie, może jakiś inny program. Z góry dzieki bardzo potrzebuje pomocy :frowning:

niee, odwrotnie to tak tworzac RAMDYSK zainstaluj sobie program do zarzadzania ramem

np. Cacheman

zobacz czy w zakladce chipset features … przydzielnie dla

AGP - seting pamieci fizycznej jest

1/4 lub 1/6

jak masz 256MB dajesz 64 lub 32

A jeżeli brak ci ramu… to lepiej dokup.

…jeżeli nie możesz, to w przypadku WinXP, 2K etc.

  1. Wyłączasz zbędne usługi: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry43147

  2. Zmniejszasz ilość programów w autostarcie: Start >> Uruchom: msconfig, Start >> uruchom >> Autostart

  3. Na poziomie rejestru możesz zmusić winde do mniejszego wykorzystania RAMu kosztem HDD.

Odchudzanie Windy: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

BTW

Masła nie jadam, margaryny także… :smiley: …jestem na diecie. :wink:

adpawl maslo-maslo, maslane

a moze margaryna

kama :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

pozdro

pamietaj

Cacheman i

ustaw sobie takze

zamiast Stylu XP-(rozmycia, cieniowania itd.)

WinXP zwykly odciazysz troche ram

"adpawl maslo-maslo, maslane

a moze margaryna"

Koleżanka sobie zostawi takie uwagi.

S.Sz.

Mam pytanie do Kamci …

czym różni się Cacheman v5.5.0.30 od Cacheman XP 1.1 ,

który z nich jest lepszy ?

i co trzeba ustawić w tym XP aby wszystko szybciej chodziło ?

Dzieki :slight_smile:

Cacheman XP 1.1 ,ten jest dla WinXP

a jak ustawic, jak niewesz dajez na AUTO, inaczej musizz sam zobaczyc jak chcesz go dopracowac w zaleznosci jaki masz ram i ile czy miejsca na HDD wolnego

Kamcia_18 program który proponujesz jest płatny to jak co kolega niech lepiej kupi ram. :smiley:

Ja mam tak Windows98 SE i 128 MB Ram (które mi nie starcza) Póki co dzięki :frowning: zna ktoś coś takiego co bym ja chciał?? z góry dzieki :?