Potrzebuje pomocy z thunderbird

jestem w irlandi mam program do poczty thunderbird ale nie moge z niego wysylac poczty wyskakuje nastepujacy blad

moj serwer poczty wychodzacej to smtp.wp.pl z poczta przychodzaca nie mam proglemu

jezeli ktos z was moze dac pomoc bardzo dziekuje z gory :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

  1. Przeczekaj, powinno samo się naprawić. Jeżeli ten błąd będzie się dłużej utrzymywał - skontaktuj się z pomocą techniczną kont pocztowych WP - być może trafiłeś na czarną listę spamerów.

  2. Sprawdź ustawienia antywirusa

  3. jeżeli używasz kilku kont - sprawdź czy maile z konta wp wysyłasz przez smtp.wp.pl a nie inny 9domyślny, na przykład).

Trochę linków:

http://www.mozillapl.org/forum/about-27396.html

http://mozillapl.org/forum/about-27162.html

Nie to nie tak. Przyczyną tego jest coś zupełnie innego. Mianowicie wejdź w ustawienie kont pocztowych i posprawdzaj czy domyślnie nie jest ustawiony inny serwer poczty wychodzącej( to dla większej liczby kont) dla każdego konta powinien być osobny serwer.

Pozdrawiam :smiley:

nie to nie to probowalem wszystkiego

opis

nazwa serwera smtp.wp.pl

port 25

nazwa uzytkownika raphael27

szyfrowanie polaczenia brak

to sa ustawienia serwera poczty wychodzacej w tb

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 13:17

mam tylko wprowadzone jedno konto w tb

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 13:20

niewiem moze to wp mąci w tym wszystkim

co polecacie moze inny portal z ktorym nie mial bym problemow

a masz zaznaczone w serwerze SMTP uzywaj identyfikatora użytkownika i hasła

mam zaznaczone :frowning: :cry:

Hmmm czasami pomaga aktualizacja thunderbirda do najnowszej wersji.

Pozdrawiam :smiley:

przed chwila zglosilem blad do wp

i dziwnym trafem dziala dzieki za pomoc urzytkownikom ktorzy przyczynili sie do pomocy :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8) 8) 8) 8) 8) :-o :-o :-o :-o :-o :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 14:19

oczywiscie urzytkownikom portalu dobre programy bo o tych moncicielach z wp nie bede wspominac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: