Potrzebuje pomocy ze sterownikami

_ Siema potrzebuje pomocy nie moge zainstalować sterowników do karty dzwiekowej zintegrowanej na płycie gływnej .Przy instalacji wystempuje komunikat i tam pisze ze jezeli zainstaluje sterowniki to system może nie poprawnie chodzic i co mam w takiej sytuacji zrobic?? _

zainstalować sterowniki i zobaczyc czy system faktycznie zaczyna “świrować”

:smiley: no wlasnie zainstaluje i zobacz a potem zawsze mozesh odinstalowac[b

--------------------------------------------------------------------------------

no tak ostatnio jak coś mu się waliło z kompem to chciałem z formatować ale nie mogłem pokazywało ze sformatowałem ale po restarcie dalej był system i musiałem z płyty do xp bo z dyskietki startowej nie szło i tam tak kurcze szybko formatuje ze az sobie 47 gb muzy z formatowałem i taka lipa dla tego tera chce być ostrożny i się wkuzyłem ja jom kurcze 3 lata zbierałem a co do tego to jeszcze tam były moje prywatne list zdiacie i sie boje pomuzcie pozdrawiam

qrde nie zadużo jednakowych postów piszesz :?:

zainstaluj steronki z płytki do mobo, i powinno chulać wszystko :wink: a jak sie boisz o dane to skopiuj na partycje bez systemu, wraze nagłej reinstali :slight_smile:

Ja mam u siebie sterowniki do dźwięku bez podpisu cyfrowego i dziala OK. Radzę spróbować.

W razie czego nie usuwaj od razu systemu, tylko sterowniki! I polecam zrobić backup!

Wejdź na linkhttp://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=4672