Potrzebuje porady przy połączeniu komputera z komórką N3510i

Witam

Problem polega na tym że mam odpowiednie oprogramowanie do telefonu lecz telefon nie jest wykrywalny w tych programach. Potrzebuje wskazówek lub jakiś dodatkowy program.Kabel ,który posiadam jest podlączeniem USB.Z góry dziękuje za pomoc i czekam na odp.

Pozdrawiam

Witam!

Do twojego telefonu musisz dokupić specjalny kabel do przesyłu danych w raz z programikiem na dyskietce.Kabel powinien być podłączony do wejścia tel. i z drugiej strony do komputera.Kabel taki dokupisz u operatora twojej sieci,będziesz miał pewność,że jest orginalny.

Na moim przykładzie:Mam tel.SIMENS C60,kabel do przesyłu danych,kupiłem u operatora z wejście do tel.i z drugiej str.wejście USB do komp.Najpierw winstalowałem programik z dyskietki i następnie rozpakowałem plik z logami i dzwonkami skompresowany był RAR’em.Przesył danych odbywa się bezproblemowo.

WIN.XP.SP2

Dzięki stary z rade.Mam nadzieje że jak kupie ten kabel to bedzie chodził bez problemów.

Pozdrawiam:-)

A jaki program użyć do transmisji danych :?:

Napisałem,że program jest na dyskietce wraz z zakupionym kablem do przesyłu danych.

A jeśli sie na sam kabel od kumpla bez oprogramowania

Na sam kabel ściągnąć się chyba nie da,tak mi się wydaje,bo musisz wydać polecenie i wskazać adres gdzie chcesz ściągnąć,a sam kabel takich poleceń nie posiada.System rozpozna tylko,że jest podłączony nowy sprzęt,a za tym co dalej?

Próbuj,może jest inny sposób,ale ja nie znam innego rozpoznania do takich operacji.Powodzenia.