Potrzebuję program nagrywający obraz i dźwięk z gry


(Hubertkroll) #1

Witam.

Poszukuję program,który nagrywa obraz i dźwięk z gry, gdzie filmik można odtworzyć dowolnym odtwarzaczem i film jest płynny. Próbowałem frapsem ale filmiki zajmują za dużo miejsca. Program, którym można by było nagrywać gameplay itp.

Z góry dziękuję.


(azazel666) #2

xfire albo Gregion


(Fanboj O) #3

Wbrew pozorom Fraps jest niezły, tylko trzeba zrozumieć jego ideę. Nagrywa duże pliki = nieskompresowane .avi. Nieskompresowane avi nie obciążają zbytnio CPU podczas nagrywania. Moc obliczeniowa CPU jest potrzebna dla wydajności w grach. Taki duuuuży plik możesz po zakończeniu gry skonwertować do mniejszego rozmiaru. Możesz też użyć programu, który “nagrywa filmy z gry” jednocześnie w locie kompresując film do mniej obszernego formatu, ale w trakcie nagrywania+kompresowania będziesz miał obraz klatkującej gry= wydajność sporo spadnie. Taka kwadratura koła trochę.

Teraz rozumiesz?


(Hubertkroll) #4

azazel666 przez xfire nie można nagrywać filmików z wszystkich gier. Gregion jest dobry tylko gra nie chodzi tak jak zawsze.Fanboj O a mógłbyś polecić jakiś program do konwertowania??

Dodane 06.12.2011 (Wt) 16:47

Odświeżam :smiley:


(Fanboj O) #5

http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Vi … 20113.html

Zwłaszcza, jeśli masz kartę grafiki nVidia. Ale nawet bez niej to moim zdaniem jeden z najlepszych konwerterów plików video.