Potrzebuje sterowników do klawiatury Torbo-Media KB-9801R+

Witam serdzecznie mam problem ze swoją klawiaturą.

zakupiłem klawiaturę Torbo-Media KB-9801R+

ale niestety nie dostałem do niej sterowników i już ich nie dostanę

mam pytanie czy nie mielibyście do niej sterowników albo nie wiecie skąd mogę je pobrać

było by dobrze jakby strona w internecie była w języku polskim, a jak nie to proszę o instrukcję jak je pobrać, gdzyż moja znajomość języków obcych jest słaba.

Szukałem już wszędzie w was moja jedyna nadzieja. Z góry za wszystko bardzo dziękuje

Proszę także aby sterowniki znajdowały się na stronach na których nie trzeba płacić za ich pobieranie

Tu masz stery na Windows 2000, ale na Xp też powinny działać. Jeżeli masz Win XP.

OK dzięki ale to jest srrona na której muszę zapłacić za pobranie a wolałbym za darmo

sprawdź: te.

Sorry to jakiś głupi program.

fajnie tylko powiedz mi gdzie co mam włączyć

:slight_smile:

spróbuj tego, wymagana darmowa rejestracja

ps. szkoda, że nie mam fdd, bo mam tą klawe i stery do niej ale niestety na dyskietce…

dzięki efazeti ale niestety jestem za ciemny na tą stronę jakby to nie był problem to

prosiłbym cię abyś mnie pokierował co gdzie mam włączyć żeby się zarejestrować i co dalej mam potem robić mój adress e-mail to mint1991@onet.eu albo jak wolisz to tu na forum to może przyda się to jeszcze dla kogoś. dzięki za dobre chęci

dobra, w robocie mam fdd więc proszę:

wersja na win9x

wersja na win2000 (powinno działać także na winxp)

Wielkie dzięki wszystko działa jeszcze raz dziękuje :smiley: