Potrzebuje sterowników do klawiatury Torbo-Media KB-9801R+

(Kubachr) #1

Witam serdzecznie mam problem ze swoją klawiaturą.

zakupiłem klawiaturę Torbo-Media KB-9801R+

ale niestety nie dostałem do niej sterowników i już ich nie dostanę

mam pytanie czy nie mielibyście do niej sterowników albo nie wiecie skąd mogę je pobrać

było by dobrze jakby strona w internecie była w języku polskim, a jak nie to proszę o instrukcję jak je pobrać, gdzyż moja znajomość języków obcych jest słaba.

Szukałem już wszędzie w was moja jedyna nadzieja. Z góry za wszystko bardzo dziękuje

Proszę także aby sterowniki znajdowały się na stronach na których nie trzeba płacić za ich pobieranie

(adam749) #2

Tu masz stery na Windows 2000, ale na Xp też powinny działać. Jeżeli masz Win XP.

(Kubachr) #3

OK dzięki ale to jest srrona na której muszę zapłacić za pobranie a wolałbym za darmo

(adam749) #4

sprawdź: te.

Sorry to jakiś głupi program.

(Kubachr) #5

fajnie tylko powiedz mi gdzie co mam włączyć

:slight_smile:

(efazeti) #6

spróbuj tego, wymagana darmowa rejestracja

ps. szkoda, że nie mam fdd, bo mam tą klawe i stery do niej ale niestety na dyskietce...

(Kubachr) #7

dzięki efazeti ale niestety jestem za ciemny na tą stronę jakby to nie był problem to

prosiłbym cię abyś mnie pokierował co gdzie mam włączyć żeby się zarejestrować i co dalej mam potem robić mój adress e-mail to mint1991@onet.eu albo jak wolisz to tu na forum to może przyda się to jeszcze dla kogoś. dzięki za dobre chęci

(efazeti) #8

dobra, w robocie mam fdd więc proszę:

wersja na win9x

wersja na win2000 (powinno działać także na winxp)

(Kubachr) #9

Wielkie dzięki wszystko działa jeszcze raz dziękuje :smiley: