Poważne zwolnienie neta

Witam Mam neta 12 mb jest to torpeda,sciaga 5 plikow na raz z predkoscia nawet 800 kb s ! Ale od 2 dni poważnie zwolnił…Nie mam ograniczenia tranferu , nic nie sciagam zadncyh aktualizacji nic…Widzialem kiedys jakies podbne tematy i ludzie mowili o jakis logach czy cos, ja jestem laikiem i prosze o wytlumaczenie jak dziecku

Aha i jeszcze w menedzerze Windows W zakladce siec, wykorzystanie łacza max 2 % gdzie zwykle bylo koło 80 %

Pozdrawiam

dodaam ze na sppedtest.net mam download 4,2 a upload 1,1 ping 7 … Co jest panowie pomocy

Przede wszystkim napisz coś na temat operatora (lokalny, komercyjny …)- bo możliwe że się mocno podirytował jak zacząłeś mu zamulać łącze (przy 5 plikach na raz i to nie daj Boże z torrentów - wysycenie łącza jest bardzo duże).

Możesz zrobić skan combofixem i wkleić log który sie wygeneruje na końcu (bedzie pewnie w C:/) ale wątpię czy to pomoże.

Internet mam z kablówki nazywa sie koma ta firma …Aktualnie jak np sciagalem plik 100 mb to pobieralo 800 kb na s wiec sciagnie jest dobre…Ales strony cos zamula…Zminilem na IE Oraz opere tez nic…Cleanerem i Odkurzaczem zrobilem tez nic…Defragmentacja tez nic…

Powinieneś pobierać z transferem 1500kb/s (to jest około 12 Mbit/s).

Jeśli masz mniej to coś nie tam masz z łączem.