Poważny problem z gg


(d@rek) #1

Witam,

mam taki problem, korzystam sobie z gadu gadu i nagle status zmienia mi się np z zaraz wracam lub niewidoczny na niedostępny, a ja o tym nie wiem, normalnie klikam spowrotem np. niewidoczny i już się nie pyta o hasło tylko normalnie wchodzi. jest to strasznie denerwujące gdyż rozmawiam z kim, czekam na odpowiedź w między czasie serfuje i wiadmomość nie dociera i patrze a atatus niedostępny. Miałem gg to najnowsze ale przeinstalowałem na starszą wersję i dalej to samo.

Nie pomaga skanowanie dysku antywirusem ani czyszczenie rejestru.Loga Hijackthis też poprawiłem.

Przeszukując forum trafiłem na post w którym ktoś miał identyczny problem i pisał coś o dzieleniu sieci itp i nie wiem czy to nie jest akurat z tym związane, bo ja od nie dawana mam neostrade podzieloną na dwa komputery (rzecz jasna w jednym pomieszczeniu) poprzez router i karty sieciowe. Problem występuje mniej więcej chyba od tego czasu więc może to mieć jakiś związek z tym. Może trzeba skonfigurować specjalnie oprogramowanie antywirusowe czy coś? Uzywam systemu Windows Xp Proffesional. Bardzo proszę o pomoc bo niestety nie jestem w stanie używać gg.

Pozdrawiam


(Marcinm93) #2

A może na chwile przerywa się dostawa internetu?

Jeżeli internet jest cały czas to zainstaluj jakiś inny komunikator, myślę, że to coś da. Polecem AQQ (ma obsługe GG)


(d@rek) #3

zainstalowałem AQQ (szkoda, ze dopiero teraz bo jest super) i skonfigurowalem połączenie z moim numerem gg i dzieje się to samo :frowning:

Co może być przeczyną tego jak mówisz że przerywa się połączenie z netem? Jak to wyeliminować?


(S E B A11) #4

Zmiana dostawcy, ale upewnij sie czy np. przy serfowaniu w necie też tak jest, że w pewnym momencie klops :?


(d@rek) #5

Jak chodze po necie to się nie rozłąćza, ale dlaczego miałbym zmieniać dostawce skoro dużo ludzi ma neostrade a mi się takie coś tylko dzieje? Może chodzi o to, że mam połączenie przez router, może z nim coś nie tak?