Poważny problem z gg

Witam,

mam taki problem, korzystam sobie z gadu gadu i nagle status zmienia mi się np z zaraz wracam lub niewidoczny na niedostępny, a ja o tym nie wiem, normalnie klikam spowrotem np. niewidoczny i już się nie pyta o hasło tylko normalnie wchodzi. jest to strasznie denerwujące gdyż rozmawiam z kim, czekam na odpowiedź w między czasie serfuje i wiadmomość nie dociera i patrze a atatus niedostępny. Miałem gg to najnowsze ale przeinstalowałem na starszą wersję i dalej to samo.

Nie pomaga skanowanie dysku antywirusem ani czyszczenie rejestru.Loga Hijackthis też poprawiłem.

Przeszukując forum trafiłem na post w którym ktoś miał identyczny problem i pisał coś o dzieleniu sieci itp i nie wiem czy to nie jest akurat z tym związane, bo ja od nie dawana mam neostrade podzieloną na dwa komputery (rzecz jasna w jednym pomieszczeniu) poprzez router i karty sieciowe. Problem występuje mniej więcej chyba od tego czasu więc może to mieć jakiś związek z tym. Może trzeba skonfigurować specjalnie oprogramowanie antywirusowe czy coś? Uzywam systemu Windows Xp Proffesional. Bardzo proszę o pomoc bo niestety nie jestem w stanie używać gg.

Pozdrawiam

A może na chwile przerywa się dostawa internetu?

Jeżeli internet jest cały czas to zainstaluj jakiś inny komunikator, myślę, że to coś da. Polecem AQQ (ma obsługe GG)

zainstalowałem AQQ (szkoda, ze dopiero teraz bo jest super) i skonfigurowalem połączenie z moim numerem gg i dzieje się to samo :frowning:

Co może być przeczyną tego jak mówisz że przerywa się połączenie z netem? Jak to wyeliminować?

Zmiana dostawcy, ale upewnij sie czy np. przy serfowaniu w necie też tak jest, że w pewnym momencie klops :?

Jak chodze po necie to się nie rozłąćza, ale dlaczego miałbym zmieniać dostawce skoro dużo ludzi ma neostrade a mi się takie coś tylko dzieje? Może chodzi o to, że mam połączenie przez router, może z nim coś nie tak?